Arka Sokaklar Yayından Kaldırılıyor Mu? Ardı Arkası Kesilmeyen Ayrılıklar Yaşanıyor… Dizinin Kaderi Her An Değişebilir!

Televizyon dizileri arasında en çok izlenen Arka Sokaklar dizisi, Kanal D ekranlarında 5. Sezonu ile yayına devam ediyor. Son bölümlerinde olan heyecan giderek artarken diziden bazı isimler ayrılacağı gündeme geldi. Reytinglerde başarılı sonuçlar elde etmeyi başaran dizi, izleyenlerin büyük beğenisini kazanıyor. İşte haberin tüm detayları…

Arka Sokaklar dizisinde 567. Bölüm için veda beklenildiği açıklandı. Sosyal medyada merak konusu olan dizide kim ya da kimler diziye veda edecek tartışılıyor. 27 Kasım Cuma günü yayınlanacak yeni bölümde ayrılık olacak mı? Rıza Babanın diziye veda edeceğine dair yeni iddialar ortaya atıldı. Yayınlandığı ilk yıldan bu yana uzun zaman geçiren dizi, içindeki oyuncuların da artık sıkıldığı tahmin ediliyor.

Diziden ayrılmak isteyen oyuncular yeni bölümde bir belli olacak. Kimler ayrılacak kimler devam edecek bilinmese de dizinin ilerleme başarılı oyuncu kadrosuna bağlı gibi görünüyor. Sosyal medyada dizi oyuncuları hakkında birçok iddialar ortaya atılmaya devam ediyor bu iddialardan bir tanesi de dizide yer alan Bahar karakteri oldu. Ekipten ayrılmak isteyen Bahar karakteri, dilekçe vererek mesleğine son verdirmek istiyor.

Rıza Baba Ekipten Ayrılıyor Mu?

Arka Sokaklar yeni bölümden kesintiler paylaşıldı. Ekibin babası olan Rıza Komiser, meslek hayatını bırakmak isteyen bir diğer isim. Rıza Baba’nın evine ziyarete giden ekip ve Engin Müdür, onu mesleğini bırakmaması konusunda ikna etmeye çalışır. Uzun yıllardır ekibi ile arasında bir bağ olan Rıza Baba, kendi evladı gibi gördüğü ekibinin yanında olduğunu dile getirir.

Engin Müdür’ün nişan merasimi olacağı görüldükten sonra Rıza Baba’nın babalığı gerçekleşir. Nişan merasiminde yüzükleri takmak için gelen Rıza Baba, dikkatleri üzerine çeker Engin ve Başak çiftini bu en mutlu gününde yalnız bırakmaz. Dizide her şey yolunda gitmeye başlarken Hünü’nün de yüzü gülmeye başlar. Esra’nın kayınbabası akşam yemeğine gelerek bir torun istemesi herkesi şaşkına çevirir. Mutlu haberlerin olacağı yeni bölüm merakla beklenmeye devam ediliyor. Fakat Bahar’ın ekipten ayrılmak için dilekçe vermesi nasıl sonuçlar alacaktır merak konusu.

21 Kas 2020 - 09:59 - Medya