Bir Zamanlar Çukurova Bir Gidip Bir Geliyor! Final Hazırlıkları Mı Yapılıyor? Dizi Sevenlerine Veda Mı Edecek?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak soruları gündeme gelmeye devam ediyor. Dizinin daha yeni başlamasının ardından ortaya atılan final iddiaları sosyal medyada gündem haline geldi. Önceki sezonlarda gösterdiği başarılar sayesinde izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başalardı. Son bölümlerde diziye veda eden Hünkâr Yaman, ortalığı fena halde karıştırmıştı. İşte haberin tüm detayları…

Dizinin gözde oyuncusu olan Hünkâr Yaman’ın ayrılığından sonra sosyal medyada dizi artık izlenmez tarzında paylaşımlar bulunuyordu. Fakat yaşanan ayrılıktan sonra dizinin reytinglerinde bir değişim görülmedi. Vahide Perçin’in hayat verdiği Hünkâr Yaman karakterinin ayrılmasından sonra diziye olan ilgi değişmemiş gibi görünüyor.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümleri merakla bekleniliyor. Çekimleri devam eden dizi hakkında sosyal medyada bazı iddialar ortaya atıldı. Hünkâr Yaman’ın ayrılmasından sonra bazı dizi izleyenleri tarafından yakın zamanda final olacağı tahminleri yapıldı. Final olacak mı soruları Birsen Altuntaş’a iletilirken gelen cevapta dizisinin finali hakkında bir şeyin düşünülmediği oldu.

Yeni Hünkâr Yaman Geliyor!

Ayrıca bazı izleyenlerin tahminlerine göre diziden Fekeli’nin ayrılacağını belirten kullanıcıların iddialarının doğru olmadığı açıklandı. Sadece Hünkâr Yaman taraftarları için bitmiş gibiydi dizi. Gözler bu kez Züleyha’ya çevrildi. Yeni Hünkâr Yaman mı geliyor? Soruları sorulmaya başlandı. Yılmaz’ın her şeyini kaybetmesinden sonra yeni dönem başladı.

Dizinin yeni bölümlerinde karakterlerin aynı ama rollerin değiştiğini göreceğiz. Kimler ayrılacak ya da kimler kalacak artık sürpriz oluyor. Züleyha’yı Hünkâr Yaman olarak göreceğimiz yeni bölümlerde Yılmaz’ın neler yapacağı büyük merak konusu oldu. Bazı söylentilere göre Yılmaz karakterinin dizide artık bir yeri olmadığını belirten izleyenler diziden ayrılacağına dair iddialar yaptı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümleri merakla beklenirken son yapılan açıklamalarda dizi hakkında bir finalin olmayacağı açıklanmıştı. Artık Demir ile Züleyha’nın arasına kimsenin giremeyeceği netleşti. Yeni bölümde Züleyha’nın güçlü ve olgun yapısı ile karşı karşıya kalacağız. Bazı karakterler diziye devam ederken bazıları ise gidecek söylentileri halen devam ediyor.

24 Kas 2020 - 10:22 - Medya