O Operatörlerden Bedava İnternet Haberi Geldi! Milyonlarca Kişi Denedi, Bedava İnterneti Hattına Tanımlattı!

Pandemi süreci içerisinde internet kullanımı bir hayli artmış durumda. Bu nedenle Türkiye’nin büyük operatör firmaları çeşitli kampanyaların altına imza atmış durumda. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bedava internetten faydalanmak isteyenlere büyük müjde verildi. İşte haberin tüm detayları…

Her ay kullanıcılara sunulan çeşitli internet kampanyaları gündem haline geldi. Bedava internetten faydalanmak isteyen vatandaşlar Türk Telekom, Vodafone veya Turkcell operatörlerinin müşterisi olmak zorunda. Üç büyük operatörün kullanıcılarına sunduğu dev internet kampanyaları gündem haline geldi.

İnternet kullanımının giderek arttığı dönemlerde fiyatlar biraz cep yakıyor. Bu nedenle operatörler çeşitli kampanyalar ile gündeme geliyor. Konuşma, mesajlaşma ve internet ile evde vakit geçiren vatandaşlar için çeşitli kampanalar devam ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kullanıcılar üç büyük operatörden herhangi birisinin müşterisi olmak zorunda.

Bedava internet kampanyaları ile gündeme gelen Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell, başvuruda bulunan müşterilerine haftalık veya aylık olarak bedava internet veriyor. 15 GB’a kadar bedava internet dağıtılan bu kampanalara olan ilgi son günlerde artmış durumda. Mobil üzerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kampanyası!

Türk Telekom hat kullanıcılarına bedava internet dağıtıyor. Her ay düzenli olarak verilen internetten faydalanmak için vatandaşlardan belirli şartlar isteniliyor. 30 GB’a kadar bedava internetten yararlanmak isteyen vatandaşların hatlarını Türk Telekom’a taşıyarak bu fırsattan yararlanabilecek. Kampanyaya katılım için BOLBOL yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek yetecektir. Bunun yanı sıra Türk Telekom’un mobil uygulaması olan Silsüpür ile de haftalık çeşitli hediyeler kazanabilecekler.

Turkcell İnternet Kampanyası!

Turkcell, müşterileri için çeşitli kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu yüzden ülkede en çok kullanılan operatör olarak da biliniyor. Turkcell kullanıcıları faturalı hatta geçmeleri sonrasında birçok sürpriz hediye dağıtıyor. Turkcell Joker kampanyası dâhilinde faturalı hatta geçen müşterilerine Turkcell uygulamalarında birçok olanak sağlayacak.

Vodafone İnternet Kampanyası!

Vodafone operatörlerine hattını taşıyan telefon kullanıcılara 15 GB’a kadar bedava internet verilecek. 3 ay boyunca geçerli olacak bu internetten faydalanmak için farklı operatörden hattı Vodafone taşımak yeterli olacak. Bunun yanı sıra e-fatura ile de hatlarına 1 GB internet tanımlanacak.

23 Kas 2020 - 18:00 - Teknoloji