Survivor All Star 2022'ye Kimler Katılıyor? İşte O İsimler...

Survivor 2022 ilk bölümünün ise 16 Şubat 2020 Pazar günü TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacağı açıklanmıştır.

TV 8 ekranlarının en çok izlenen ve ilgi çeken yarışma programı Survivor All Star 2022 için yeni yarışmacı adayları belli oldu. Birçok kişi tarafından merakla beklenen isimler arasından bir kişinin daha netleşmesinin ardından yarışmanın ne zaman yayınlanacağı ve bu sezonda hangi isimlerin yer alacağı iyice merak edilmeye başlamıştır. Geçen yıl Türkiye ve Yunanistan arasında yapılan yarışma, bu yıl yine ünlüler ve gönüllüler arasında yapılacak.

Yapımcılığını ve sunuculuğu Acun Ilıcalı’nın gerçekleştirdiği yarışma programına ilişkin 2022 sezonunun ilk detayları ortaya çıkmaya başladı. Merakla beklenen 2020 Survivor yine TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Survivor All Star 2022’de Yeni İsimler Belli Oldu

Survivor 2022 yarışmacılarını Acun Ilıcalı duyurdu. İşte Survivor All Star 2022'nin kadrosu

Adem Kılıçcı

Avatar Atakan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Varış

Elif Yıldırım Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

Survivor All Star 2022 Yayın Tarihi Açıklandı

TV 8 ekranlarında bu sene ünlüler ve gönüllüler formatı ile yeniden izleyici ile buluşacak olan Survivor yarışmasında yeni isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Türk televizyonlarının sevilen yarışma programından biri olan Survivor, katılımcıları ile büyük ilgi görüyor. Survivor 2022 ilk bölümünün ise 16 Şubat 2020 Pazar günü TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacağı açıklanmıştır.

Yeni sezon formatı yeniden ünlüler ve gönüllüler olarak belirlenen yarışmada Acun Ilıcalı’nın sunumuyla birçok isim ada ortamında kıyasıya mücadele edecekler. Geçen yıl Türkiye ve Yunanistan arasında yapılan yarışmada, Yunan takımının şampiyonu Katerina Dalaka, Türk takımının şampiyonu ise Yusuf Karakaya olmuştu. Bu sene ise ünlüler takımında yarışacak isimler şimdiden büyük ilgi görüyor.

14 Oca 2022 - 22:44 - Dizi Haberleri