İbrahim Çelikkol Demet Özdemir'e Resmen İlanı Aşk Etti! O Paylaşıma Binlerce Beğeni Geldi! "Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor?"

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yine izleyicisini büyülemeye devam ediyor. İzleyiciyi her bölümde ekranlara kilitleyen bu dizinin başrollerini ise Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol oynuyor. Çift uyumu ile sosyal medyada da oldukça çok konuşuluyor. Dizide sergiledikleri başarıları ve uyumlarıyla öne çıkan ikilinin gerçek hayatta da güzel bir dostlukları olduğu anlaşılıyor. İbrahim Çelikkol’un sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf sevenlerinden binlerce beğeni aldı. Yal

Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle gündeme bomba gibi düşen Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Her Çarşamba TV8 de sevenleriyle buluşan dizi oldukça ilgi çekiyor. Zeynep ve Mehdi karakterleri ise uyumlarıyla sevenlerini ekranlara kilitliyor. İbrahim Çelikkol’un geçenlerde sosyal medya hesabında Demet Özdemir ile paylaştığı fotoğraf herkes tarafından çok beğenilmişti. Bunun yanı sıra açıklama kısmına yazdığı yorum ise herkesin aklına öyle bir soru getirdi ki, herkes konuya dair detaylı bir bilgi arayışına girdi.

İbrahim Çelikkol sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi üştü. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir’le olan bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafın altına ise ‘’Seni o kadar çok seviyorum ki’’ açıklamasında bulunda. Demet Özdemir’de gönderiye yorum yapmakta gecikmedi. Güzel oyuncu Demet Özdemir, ‘’Canım İbom iyi ki varsın!’’ yorumunda bulundu. Bu paylaşım üzerine sosyal medya çalkalandı.

‘’Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor?’’

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un Demet Özdemir’le yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı. Paylaştığı gönderinin altına, ‘’Seni o kadar çok seviyorum ki’’ açıklamasında bulunan İbrahim Çelikkol, hayranlarını büyük bir merakın içerisine sürükledi. Paylaşımın üzerine herkes ‘’Yeni bir aşk mı doğuyor?’’ yorumlarında bulundu. Fotoğrafı dikkatle inceleyen izleyici kitlesi hem yapılan açıklamayı hem de ellerinin birbirine yakın olmasını yeni bir aşka yorumladı. Çift arasında ki ilişkinin nasıl bir seyirde gideceğini merak eden hayran kitlesi, çiftin konu hakkında bir açıklama yapmasını bekliyor.

Bunun yanı sıra ekranların sevilerek izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, her hafta çarşamba günü 20.00’de sevenleriyle buluşuyor.

20 Kas 2020 - 21:56 - Magazin