Misafir Dizisi Nerede Çekiliyor? Misafir Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor? Misafir Dizisinin Çekim Yerleri Neresi?

Yeni sezonun en iddialı uyarlamalarından biri olmayı planlayan Misafir dizisi, merak edilen konusu ile televizyon izleyicisini şimdiden meraklandırmayı başarıyor. İlginç bir hikaye ve usta oyuncu kadrosu ile şimdiden tüm gözleri üzerine çevirten Misafir dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun en iddialı uyarlamalarından biri olmayı planlayan Misafir dizisi, merak edilen konusu ile televizyon izleyicisini şimdiden meraklandırmayı başarıyor. İlginç bir hikaye ve usta oyuncu kadrosu ile şimdiden tüm gözleri üzerine çevirten Misafir dizisi, yayına başlamak için de geri sayıma geçiyor. Ancak Misafir dizisinin konusu kadar merak edilen bir detayı da çekim mekanları oluyor. Peki, Misafir dizisi nerede çekiliyor? Misafir dizisi İstanbul’un hangi semtinde çekiliyor? Misafir dizisinin çekim yerleri neresi? İşte, detaylar…

FOX TV ekranlarından yeni sezona giriş yapacak olan iddialı yapımlardan biri olan Misafir dizisi, 4 Kasım 2021 Perşembe günü itibariyle yayın hayatına başlıyor. Yeni sezonun uyarlama hikayelerinden biri olacak olan Misafir dizisi, OASIS adlı bir diziden uyarlanıyor. Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadın ile eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşmasını konu almaya hazırlanan Misafir dizisi, çekim mekanları ile de televizyon izleyicisinin dikkatini üzerine çekmeyi şimdiden başarıyor. Öte yandan Misafir dizisinin fragmanları çekim mekanları ile ilgili p*ek çok ipucu içeriyor!

Bir dram dizisi olacak olan Misafir dizisi, mutlu bir aile hayatına sahip olan üç çocuklu bir babanın eşini kaybettikten sonra yaşadığı zorluklar ile bu adamın mutsuz bir çocukluk dönemi yaşayan ve hafızasını kaybetmiş olan bir kadının karşılaşmasını konu alıyor. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ü oturtan Misafir dizisinin senaryosunu ise, Özge Aras kaleme alıyor. Baş karakterleri Gece (Hazal Kaya) ve Erdem (Buğra Gülsoy) olan Misafir dizisi, pek çok ünlü ismi de kadrosuna dahil etmiş bulunuyor. Ekranlarda fragmanları ile yer almaya başlayan Misafir dizisinin fragmanında dikkat çeken en önemli detay ise, dizinin çekildiği yerdeki köprü oluyor!

Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi birbirinden iddialı isimleri bulunduran Misafir dizisi, yeni sezona giriş yapmak için geri sayıma başlıyor. çekim mekanları ile de tüm gözleri üzerine çevirten Misafir dizisinin nerede çekildiği ise, henüz bilinmiyor.

26 Eki 2021 - 16:14 - Dizi Haberleri