Ezgi Mola’dan Sosyal Medyayı Ayaklandıran Paylaşım! Hayranları Ağzını Yüzünü Bambaşka Yapınca Ortalık Karıştı! “Dudak Dolgusu…”

Sık sık dudakları ile takipçilerinin dikkatini çeken Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola, dudaklarında estetik olup olmadığını açıkladı. Takipçilerinden gelen estetik imalarına tiye alan bir cevap ile karşılık veren Ezgi Mola ile ilgili detaylar haberimizde...

Haber albümü için resme tıklayın

Sık sık dudakları ile takipçilerinin dikkatini çeken Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola, dudaklarında estetik olup olmadığını açıkladı. Takipçilerinden gelen estetik imalarına tiye alan bir cevap ile karşılık veren Ezgi Mola, hayranlarını gülme krizine soktu. Ezgi Mola’nın o açıklamalarının ardından ise, ünlü oyuncunun dudak dolgusu yaptırdığı yönündeki tartışmalara son nokta koyuldu! Peki, Ezgi Mola estetik mi yaptırdı? İşte, detaylar…

Masumlar Apartmanı'nın Safiye karakteri ile adeta özdeşen Ezgi Mola, dizinin seyircisinin gönlünde taht kurmayı başardı. İkinci sezonu ile TRT1 ekranlarındaki yerini alan Masumlar Apartmanı dizisindeki yerini koruyan Ezgi Mola, bu sezon da bir hayli beğenildi. Öte yandan performansı ile dizinin en çok beğenilen isimlerinden biri haline gelen Ezgi Mola bir süredir dudak estetiği iddialı ile gündemlere gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz akşam yaptığı paylaşımlar ile sosyal medyada epey konuşulan Ezgi Mola, kendisinin fotoğraflarına dudak düzenlemesi yapan takipçisine verdiği yanıtlar ile estetik iddialarına son noktayı koydu!

Bir süredir dudaklarına dolgu yaptırması yönündeki imalar alan Ezgi Mola sosyal medya hesabından takipçilerinin bu yönde yaptığı photoshop görselleri paylaştı. Takipçilerini tiye alarak o paylaşımları Instagram hesabının hikayeler kısmına alıntılayan Ezgi Mola, dudak dolgusuna ihtiyacı olmadığını esprili bir dille söyledi. Ezgi Mola’nın o cevabı karşısında gülme krizine giren sosyal medya kullanıcıları, kısa süre içerisinde bu cevabı adeta bir fenomen haline dönüştürdü. Takipçisinin yaptığı photoshop dudak görüntüsünü alıntılayan Mola, fotoğrafa; "Kız niye bana sürekli dudak dolgusu yapıyosun fotoşopunla ya, benim kendi dudaklarım çok güzel aa aa" notunu düştü. Birkaç fotoğrafı daha alıntılayan ünlü oyuncu, herkesi gülme krizlerine sokan o notları düştü!

Bir diğer takipçisinin çalışmasını daha paylaşan Mola, Masumlar Apartmanı dizinde Safiye karakterinin ilk defa sokağa çıktığı anda çekilmiş fotoğrafına yapılan düzenlemeyi gülme krizine sokacak bir not ile paylaştı. Instagram’da kısa sürede fenomen haline gelen o fotoğrafa Ezgi Mola; "Aaa Safiş dışarı çıkmıştır. İlk işi dudak dolgusu yaptırmak olmuş. Bu fanıma göre herhalde" notunu düştü. Öte yandan takipçileri tarafından bir hayli eğlenceli bulunan Ezgi Mola’nın bu cevapları da onay almayı başardı.

30 Eki 2021 - 17:47 - Magazin