Arka Sokaklar Oyuncusundan Büyük Sürpriz! Yeniden Kadroya Geliyor, Büyük İfşa Ortaya Çıktı! Neler Oluyor?

Geçtiğimiz sezon adeta bir Yaprak Dökümü yaşayan ve çok sevilen oyuncularına arka arkaya veda eden Arka Sokaklar dizisi, kayıplarını telafi etmek için harekete geçmişti. Kadrosuna birçok isim ekleyen Arka Sokaklar dizisi bakın nasıl bir işe atıyor. İşte detaylar...

Geçtiğimiz sezon adeta bir Yaprak Dökümü yaşayan ve çok sevilen oyuncularına arka arkaya veda eden Arka Sokaklar dizisi, kayıplarını telafi etmek için harekete geçmişti. Kadrosuna birçok isim ekleyen Arka Sokaklar dizisi, o isminin yerine kimseleri koyamadı. Seyircisinin büyük bir ilgiyle takip ettiği Arka Sokaklar dizisi, seyircisini kırmadı ve yeniden o isim ile anlaştı! Peki, Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosuna kim geri dönüyor? İşte, detaylar…

Kanal D ekranlarına 16 sezondur gelmeye devam eden Arka Sokaklar dizisi, bu sene oyuncu kadrosunda birtakım değişiklikler yaptı. Kadrosuna genç ve iddialı isimleri dahil eden Arka Sokaklar dizisi, çok sevilen oyuncularına veda ederek, seyircisini bir hayli üzmüştü. Veda ettiği oyunculardan biri için yeniden yeşil ışık yakan Arka Sokaklar dizisi, seyircisini bu kez bir hayli heyecanlandırdı. Konuyla ilgili açıklama ise, Arka Sokaklar dizisinin çok sevilen o isminden geldi!

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolü ile ciddi bir hayran kitlesi oluşturan Boğaç Aksoy, bir süredir Arka Sokaklar dizisinde rol almıyordu. Bununla ilgili geçtiğimiz günlerde bir açıklama gerçekleştiren Boğaç Aksoy, kendisine lenfoma kanseri teşhisi konulduğunu duyurmuştu. Sağlık durumu ile ilgili sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, müjdeli haberi de takipçilerine vermeyi ihmal etmedi!

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumu ile ilgili yeni bir video paylaşan Boğaç Aksoy, sağlık durumundaki son gelişmeleri takipçilerine aktardı. Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile güzel haberi takipçilerine duyuran Boğaç Aksoy, videoda; "Sevgili dostlarım Allah'ın izniyle son kez hastanedeyim... Kök hücre tedavisine Covid atlattığım için biraz geç başladık ama çok şükür iyiyim bomba gibiyim... Bundan sonra sizlerin karşısında daha güzel Haberler ile olmayı umuyorum... 2 ay içinde geri dönüyorum Rabbim izin verirse... Bu zamana kadar yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum duanızı eksik etmeyin... Sizleri seviyorum... Kendinize çok iyi bakın" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Boğaç Aksoy’un tedavisinde önemli bir yol kat ettikten hemen sonra, yeniden Arka Sokaklar dizisine döneceği düşünülmeye başlandı.

23 Eki 2021 - 12:31 - Dizi Haberleri