İrem Helvacıoğlu Herkesi Şoka Soktu! O Paylaşıma Binlerce Yorum Geldi! Görenlerin Ağzı Açık Kaldı!

İrem Helvacıoğlu’ndan öyle bir paylaşım geldi ki görenler beğeni yağmuruna tuttu. Güzelliği ve oyunculuk alanında ki başarısıyla sevenlerinin ilgisini çeken İrem Helvacıoğlu yaptığı paylaşımla herkesin beğenisini aldı. Yaptığı paylaşıma binlerce yorum ve beğeni geldi. Paylaşımı görenlerin ağzı açık kaldı. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ününe ün katan oyuncu Nefes karakteri ile milyonların beğenisini kazanmıştı. Şimdilerde ise yeni bir dizide rol alacağı söyleniyordu.

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla herkesin ilgisini çekmeyi başarıyordu. Bunun yanı sıra ünlü oyuncunun Seni Çok Bekledim adlı dizide rol alacağı biliniyordu. Özcan Deniz ile beraber başrol karakterlerine hayat verecek olan İrem Helvacıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da en çok konuşulan isimler arasında yerini aldı. Paylaşımı gören takipçileri binlerce yorum ve beğenide bulundu.

İrem Helvacıoğlu’ndan Olay Paylaşım

Ünlü oyuncunun Seni Çok Bekledim adlı dizide Ayliz karakterine hayat vereceği öğrenilmişti. Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizi büyük bir merak konusu oldu. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz yer alacak. İrem Helvacıoğlu, Ayliz karakterine hayat verecek ve bir fotoğrafçı kadını oynayacak. Bunun yanı sıra sosyal medya hesabında Özcan Deniz ile yaptığı paylaşım tüm sevenleri tarafından binlerce beğeni aldı.

Yeni diziye başlayacak olan başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde canlandıracağı karakter hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Seni Çok Bekledim adlı dizide Ayliz karakterine hayat verecek olan İrem Helvacıoğlu karakter hakkında, “Çok güçlü ve kendini aşka tamamen kapatmış” birisi olarak dile getirmişti. Bunların yanı sıra, “Güvendiği tek bir arkadaşından başka kimsesi olmadığını, babasını hiç tanımadığını ve annesi ile düzgün bir ilişkisi olmadığını da söylemişti. Ayliz sevilmeyi bilmeyen genç bir kadın.” Olarak karşımıza çıkacak.

Seyircisi ile buluşmayı bekleyen dizi Seni Çok Bekledim, herkese büyük bir ilgi ve merak uyandırıyor. İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in başrolde oynayacağı dizi tam anlamıyla gençlere hitap ediyor. Tüm bunların yanı sıra İrem Helvacıoğlu’nun sosyal medya hesabından Özcan Deniz ile bir karesini paylaşması da diziyi bekleyenlere şimdiden geri sayım yaptırdı. Ünlü oyuncular verdiği pozlarla milyonların beğenisini kazandı.

28 Kas 2020 - 12:28 - Magazin