Esra Erol’da Mide Bulandıran Olay! Annesi de Babası Bedensel Engelli Oğullarını… Avukat Hülya Delirdi, Kan Beynine Sıçradı!

Stüdyosunda ağırladığı konukları ve ilginç konuları ile her gün seyircisini şaşırtmayı başaran Esra Erol’da programında bir ilk daha yaşandı. Annesi ve babasının evden kaçtığını söyleyen 22 yaşındaki Ali Osman Bey ile ilgili detaylar haberimizde...

Haber albümü için resme tıklayın

Stüdyosunda ağırladığı konukları ve ilginç konuları ile her gün seyircisini şaşırtmayı başaran Esra Erol’da programında bir ilk daha yaşandı. Annesi ve babasının evden kaçtığını söyleyen 22 yaşındaki Ali Osman Bey, ardında bıraktıkları kardeşleri için Esra Erol’da programına başvurduğunu söyledi. Konuyla ilgili kan donduran detaylar veren Ali Osman Bey, ilginç hayat hikayesiyle herkesi şoke etmeyi başardı! Peki, Esra Erol’da programı Ali Osman olayı ne? İşte, detaylar…

Hem annesinin hem de babasının evden kaçtığını söyleyerek, Esra Erol’da programına başvuru yapan Ali Osman Bey, akıllara durgunluk veren bir olay anlattı. Esra Erol’u "Annem ve babam evli çifte kaçıp, bizi bıraktı" diyerek, şoke eden Ali Osman Bey, verdiği detaylar ile de kan dondurdu. Annesi Aynur Hanım’ın internette oynadığı bir oyunda tanıştığı Ramazan Bey ile kaçtığını söyleyen Ali Osman Bey, herkesin ağzını açık bırakacak o ifadeler ile böyle bir olay nasıl yaşanabilir dedirtti!

Geçtiğimiz hafta Esra Erol’da programına başvuru yapan Ali Osman Bey; "Babam Harun, annemin kaçtığı Ramazan'ın nikahlı karısı Nurcan'a kaçtı" ifadeleri herkesi şoke etti. Annesinin Ramazan Bey ile babasının ise Ramazan Bey’in eşi Nurcan Hanım ile kaçtığını iddia eden Ali Osman Bey, durumun bir süre anlaşılamamasına neden oldu. Annesinin giderken yanında 8 yaşındaki kız kardeşini de götürdüğünü söyleyen Ali Osman Bey, anne ve babasının engelli kardeşi Mehmet'e ödenen parayı almak için nikahsız yaşadığını da öne sürdü. Bunun üzerine araştırma yapmak için kolları sıvayan Esra Erol, akıl almaz gerçekleri ortaya çıkardı!

Ali Osman Bey’in babası Harun Bey, telefon ile canlı yayına bağlanarak, Nurcan Hanım ile dini nikahlı bir birliktelik yaşadığını kabul etti. Nurcan'ın çocuklarına kendisinin baktığını, engelli çocuğu Mehmet'i ise Nurcan istemediği için cebine 50 TL koyup sokağa gönderdiği yönündeki iddiaları reddeden Harun Bey, eşi Aynur Hanım’ı suçladı. Ali Osman Bey’in annesi ise, telefona bağlanarak Ramazan Bey’e kaçtığını kabul etti. Öte yandan evden giderken tüm eşyaları satan anne ve babanın oğullarına 150 bin TL borç bıraktığı da kan donduran detaylar arasında yer aldı.

30 Eki 2021 - 16:40 - Medya