Citroen Kampanyasını Duyurdu! Resmen Bedavaya Bayilerini Boşalttı! Hızlı Olan Son Model Araç Sahibi Oluyor...

Yeni yıla son model araç ile girmek isteyen vatandaşlar için Citroen büyük kampanyalar ile gündeme geldi. Yılsonuna özel indirimler ile satışa sunulan son model arabalara büyük ilgi görüldü. Belirlenen Citroen modelleri için 120 bin TL kredi ve 20 bin TL nakit indirim fırsatı sunuyor. Birçok model için de farklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. İşte haberin tüm detayları…

Citroen seçili otomobillerde yaptığı indirim kampanyaları ve nakit destek ödemeleri gündeme geldi. Yeni yıla sıfır araç ile girmek isteyen kişilere kapılarını açtı. Citroen C5 Aircross SUV modeli için 120 bin TL kredi fırsatı veya 20 bin TL nakit destek imkânı sunuyor. Peşin alımlarda 20 bin TL indirim de sağlıyor.

Sonbahar kampanyaları kapsamında Citroen C5 Aircross Live 1,2 PureTech 130 EAT8 303,00 TL olarak kampanyalara dâhil edildi. Citroen C5 Aircross Shine 1,6 PureTech 180 EAT8 modeli de kampanyalara dâhil edilerek 383,500 TL’den satışa sunuldu. Citroen Aircross Shine BlueHDi 1,5 EAT8 kampanyalar dâhilinde 399,500 TL olarak satışa sunuldu.

120 Bin TL Kredi Kampanyası!

Yenilikçi tasarım ve üstün teknolojisi ile gündeme gelen Citroen Berlingo için yüzde 0,99 faiz oranları ile 25 ay vadeli veya 60 bin TL’ye 18 ay faiz oranı sunuluyor. Kampanyalarda birçok araca özel indirim yapılacaktır. Stoklarla sınırlı bu kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşların en yakın Citroen yetkili servislerine giderek kampanyalardan yararlanabiliyor.

Yüzde 0 faiz oranları ile satışa sunulan son model araçların fiyatlarında indirim yapılacaktır. Araç alımlarında verilecek 18 ay vadeli 60 bin TL, PSA kredilerinde geçerlidir. Ödeme planına göre tüm belgelerin hazırlanmış olması gereklidir. Yapılan kampanyalar kapsamında araç alacak vatandaşlar için düşük faiz oranları ve yüksek kredi imkânları sağlanacak.

2020 model Citroen araç alımlarında 120 bin TL için 30 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi fırsatları sunuluyor. Kredi koruma sigortası alan vatandaşlara aylık 0,99 faiz avantajı uygulanacak. Örnek ödeme planının belgelenmesi durumunda kredi koruma sigortası dâhil edilecek. Ve finansman tarafından belirlenecektir.

25 Kas 2020 - 16:25 - Ekonomi