Yasak Elma O İsim Gitti Ama Halen Seyirci Onu İstiyor! Milyonlarca İnsan Tek Bir Soru! “Kerim Neden Gitti?”

Yasak Elma yayınlanan son bölümünün ardından sosyal medyaya en çok damga vuran isim oldu. Dizide ki ayrılıkların yanı sıra yeni isimlerin geldiği bu bölümde resmen yeni bir devir açıldı. Çıkan karakterlerden ötürü hikayesi değişen Yasak Elma'nın başrolleri Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade oldu. Diziye katılan yeni isimlere alışmaya çalışan seyirci, Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç'ın gitmesiyle büyük bir hüsran yaşıyor.

23 Kasım pazartesi günün yayınlanan bölümün ardından dizinin kadrosuna gelen yeni oyuncuların sahneleri seyirci tarafından pür dikkat izlendi. Sosyal medyada gündem olan bu konu Yasak Elma sevenlerini hüsrana uğrattı. Sosyal medyada yapılan, ''Yasak Elma'yı değilde farklı bir diziyi izliyormuşum gibi. Hiç alışamadım yeni senaryoya.'' yorumlar dizinin kaderinin tamamen değiştiğini gösteriyor. Bunun yanı sıra diziye yeni katılan oyuncular arasında Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay Kalkan yer alıyor.

Yayınlanan 86. bölümde Berk Oktay'ın Çağatay karakterine hayat vermesiyle beraber dizinin kadrosunda yer alması bir çok hayranının yüzünü güldürdü. Bunun yanı sıra Yıldız ve Çağatay karakterlerinin aşk yaşayacağı iddia edilmişti. Dizinin sevenleri Yıldız ve Kerim uyumunu daha çok beğendiklerini dile getirdi. Yıldız'ın Kerim'i bu kadar hızlı unutması ise izleyicilerde şok etkisi yarattı. Yıldız'ın yeni aşk hayatına bu kadar hızlı uyum sağlayacağı kimse tarafından beklenmiyordu.

''Diziden Çıkan Oyuncular Geri Gelsin!''

Yayınlanan bölüme hiçbir anlam veremeyen çoğu seyirci bu bölümü hiç yayınlanmamış gibi kabul etmek istiyor. Sosyal medyada tepkilerini belirten izleyici kitlesi, ''Bu yorumum benden senaristlere gelsin. Bu nasıl bölüm böyle Yasak Elma'yla uzaktan yakından alakası yok. Diziden çıkan oyuncular geri gelsin. Ben bu bölümü hiç izlememiş gibi varsayayım sizde yaptığınız bu hatadan geri dönün!'' yorumunda bulundu. Gökhan Alkan'ın gidişini kabullenemeyen izleyici, ''Nasıl harcadınız bu çifti? En azından Kerim kadroda kalmaya devam etseydi.'' yorumunda bulunarak Gökhan Alkan'ın diziye veda etmesinin en yanlış karar olduğunu dile getirdi.

Yasak Elma'da ardı arkası kesilmeyen değişiklikler izleyicinin kafasını karman çorman etti. Seyirci önceki bölümlerde Kerim'e yüz vermeyen Yıldız'ın bu bölümde Çağatay'ın müptelası olduğunu ve Yıldız'ın Kerim'e yaptığını bu sefer Çağatay'ın Yıldız'a yaptığını öne sürdü. Yayınlanacak olan yeni bölüm ise büyük bir heyecanla bekleniyor.

24 Kas 2020 - 14:16 - Medya