Hande Erçel Doğum Günü İçin Takipçilerinden Öyle Bir Şey İstedi Ki... Sosyal Medya Çalkalandı! "Helal Olsun!"

Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranların gözde oyuncusu olan Hande Erçel doğum günü için takipçilerinden öyle bir şey istedi ki. Bunu gören hayran kitlesi sosyal medyayı çalkaladı. Herkes, ‘’Helal olsun!’’ yorumlarında bulundu. Genç kesimin başarılı ve güzel oyuncusu Hande Erçel, 24 Kasım doğumlu. Oyuncu doğum gününden bir hafta önce tüm hayranlarına, bir duyuruda bulunarak kendisine hediye almak isteyenleri yönlendirdi. Birçok ünlü ismin yaptığı bu yönlendirmede Hande Erçel’de yer aldı.

24 Kasım doğumlu olan Hande Erçel, sosyal medya hesabından bir duyuruda bulundu. Ünlü ve güzel oyuncuya hediye almak isteyen hayranlarına yaptığı yönlendirme ile sevenleri tarafından tebrik almasına neden oldu. Doğum gününden bir hafta önce yaptığı bu duyuru ile hediye almak isteyenleri oraya yönlendirdi. Hande Erçel’in bu duyarlılığı sosyal medyanın gündemini salladı.

Kansersiz Yaşam Derneği İçin Bağış Yapılmasını İstedi!

2019 yılının ocak ayında annesi Aylin Erçel’i kanserden dolayı kaybeden ünlü oyuncu, bu konudaki hassasiyetini göstererek, geçen yıl kendisinden de benzer bir durumla karşı karşıya gelerek büyük bir acı yaşadığını, kanserli hastaların yakınlarının da zor bir süreçten geçtiğini dile getirerek hediye yerine bağış yapmalarını söyledi. Pek çok ünlü ismin yaptığı bu kampanyaya Hande Erçel’de dahil oldu.

Hande Erçel’in 27. yaş günü için yönlendirme yaptığı Kansersiz Yaşam Derneği’ne tamı tamına 109.000 TL yardım toplandığı sosyal medya gündeminde oldukça çok konuşulmaya başlandı. Hayranlarının hediye yerine bağış yapmasını isteyen ünlü oyuncunun bu tavrı örnek gösterilecek türden olup birçok ünlüye de yol gösterebilir. Geçtiğimiz dönemlerden bugüne pek çok ünlü de bu alanda birçok paylaşım yaparak çağrıda bulunuyor. Ancak Hande Erçel’in sevenlerinin kendisine bu denli bağlı olması sosyal medyadan bile anlaşılıyor. Bu sebepten ötürü ünlü oyuncunun yaptığı bu çağrışıma tepkisiz kalmayan hayran kitlesi onu ne kadar sevdiğini ve düşüncelerine ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

Hande Erçel kişisel olarak ne kadar toplandığına dair herhangi bir paylaşımda bulunmadı. Fakat sosyal medyadan konuşulanlar üzerine 109.000 TL gibi bir paranın toplanabilmesi bile çok büyük bir başarı. Bunların yanı sıra oyuncunun doğum günü için Sen Çal Kapımı resmi sitesinden de bir kutlama mesajı paylaşıldı.

25 Kas 2020 - 16:44 - Magazin