Hangi Burç Çok Sakardır? Her Şeyi Kırıp Döken Burç Hangisidir?

Sakarlık bazı insanlar için kaçınılmaz bir yaşam biçimine dönüşmüş bulunuyor. Sakarlık her ne kadar bir alışkanlık ya da şansızlık olarak değerlendirilse de astrologlar sakarlık ile burçlar arasında inanılmaz bir ilişki olduğunu düşünüyor. İşte size en sakar burçlar ve özellikleri...

Sakarlık bazı insanlar için kaçınılmaz bir yaşam biçimine dönüşmüş bulunuyor. Sakarlık her ne kadar bir alışkanlık ya da şansızlık olarak değerlendirilse de astrologlar sakarlık ile burçlar arasında inanılmaz bir ilişki olduğunu düşünüyor. Bu nedenle o üç burca sahip olan kişilerin işine her zaman bir şeyler karışıyor ve sakarlıktan kendilerini bir türlü alıkoyamıyor! Peki, hangi burç çok sakardır? Her şeyi kırıp döken burç hangisidir? İşte, detaylar…

Dengeli olmaları ile her daim övünen Terazi burcu kişileri, bu dengeyi fiziksel olarak çok da kullanamıyor. Hayatlarının pek çok ilişkilerinde adil ve eşitlikçi olmak isteyen Terazi burcu kişileri, bu dengeyi sadece ve sadece duygusal ilişkilerinde sağlayabiliyor. Fiziksel olarak denge ve dengelilik kavramından bir hayli uzak olan Terazi burcu kişileri, sakin ve sabırlı karakterlerinin aksine elindeki her şeyi kırıp dökme potansiyeli ile yanıp tutuşuyor. İçinden gelen bir sakarlık içgüdüsüne doğuştan sahip olan Terazi burcu kişileri, dışarıya gösterdikleri tüm kibarlıklarının altında istemsiz bir sakarlık taşıyor. Öte yandan listenin devamında yer alan burçlar, görenlere adeta “yok artık” dedirtiyor!

Ciddi, soğukkanlı ve gereğinde mesafeli olarak çevrelerinde tanınan Oğlak burcu kişileri, planlı ve organize olmuş çalışma yaşamlarının aksine gerçek bir sakar ruh taşıyor. Her ne kadar disiplinli ve işe odaklanan bir yapıya sahip olsalar da her şeyde mükemmel olma istekleri nedeniyle Oğlak burcu kişilerinin yakasını kazalar bırakmıyor. Özellikle iş yaşamında sıkça küçük kazalar yaşayabilen Oğlak burcu kişileri, çok önemli bir sunumu mahvetmekten ya da toplantıyı dağıtmaktan kendini alıkoymayacak kadar sakarlık potansiyeli taşıyor. Öte yandan listenin zirvesi gerçekten herkesin ağzını açık bırakıyor!

Titiz, çalışkan ve mükemmeliyetçi Başaklar denildiğinde konu sakarlık ise, herkesin yok artık diyeceğini biliyoruz! Ancak bu kadar mükemmeliyetçilik anlayışı elbette kazaları beraberinde getiriyor. Her şeyi yerli yerinde seven ve titizliğe bayılan Başak burcu kişileri, takıntılı ruh hallerinin kurbanı oluyor. Her şeye karışırken, pek çok şeyi dağıtmaya potansiyeli taşıyan Başak burcu kişileri, sakarların en önde gideni olarak biliniyor. İçlerinde her zaman sağa sola çarpıp, küçük kazalar çıkarabilme potansiyelini taşıyan Başak burcu kişileri, bu huyları yüzünden kendilerine de öfke duyuyor!

28 Eki 2021 - 15:34 - Yaşam