Halkbank’tan Büyük Kredi Fırsatı! Sadece 343 TL Taksitle Tam 30.000 TL Veriyor… Hemen Halkbank Şubelerine Gidenler, Fırsattan Yararlanıyor!

Halkbank’tan vatandaşlara müjdeli haber geldi! Halkbank, aylık 343 TL ödeme imkanı ile 30 bin TL’ye kadar sosyal hayata destek kredi paketi ile ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabileceği imkanı sağlıyor.

Küresel Covid-19 salgını ile birlikte birçok ülkede olduğu gibi, Türkiye’de de çeşitli virüsle mücadele ve tedbir uygulamaları yürürlüğe konuluyor. Bu tedbir kısıtlamaları ile birlikte birçok vatandaşın gelirinde ciddi azalmalar hatta sıfırlanmalar meydana geldi. Bu maddi zorluklar çerçevesinde vatandaşlar rahat bir nefes alabilmek adına bankaların ihtiyaç kredilerini araştırıyor. Bu araştırmaya yapan vatandaşlara ise en büyük destek Halkbank’tan geldi. Halkbank ihtiyacı olan vatandaşlara kredi imkanı sağlıyor. Halkbank’ın 30 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisinin geri ödemesi ise 343 TL gibi cüzi bir miktar. On binlerce vatandaş, Halkbank’ın müjdeli haberi ile sevindi. Kredi olanaklarını değerlendiren ve başvuru yapan insanların sayısı git gide artıyor. Günümüzde kredi paketleri ile alakalı her banka güncellemeler gerçekleştirdi. Halkbank ise sosyal hayata destek kredisi kapsamında 30 bin TL’ye kadar kredi desteğini sunacağını açıkladı.

Halkbank’ın sosyal hayata destek kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarını karşılaması durumunda bu krediyi alabilecek. Ayrıca vatandaşlar beyaz eşya, elektronik eşya, ev tekstili, mobilya, çeyiz, küçük ev aletleri gibi kredi çeşitlerinden de yararlanabilecek.

Halkbank Sosyal Hayata Destek Kredisi Şartları Nelerdir?

Halkbank, sosyal hayata destek kredi kampanyası ile vatandaşa rahat bir nefes alma imkanı sunuyor. Sosyal hayata destek kredisinde, 26 ay vade seçeneği bulunuyor. Vatandaşların yerli üretim yapan firmalardan alışveriş yapmaları durumunda, Halkbank vatandaşlara 3 bin TL’den 30 TL’ye kadar kredi desteği sağlıyor. Müşteriler anlaşmalı yerli üretim yapan firmalardan alışveriş yapmaları halinde bu krediden faydalanabilecek. Bu krediden faydalanan ve anlaşmalı yerli üretim yapan firmalardan alışveriş yapan vatandaşlar, alışverişlerinde 36 ay vade ile ödeme seçeneklerinden faydalanabilecek. Halkbank 10 bin TL sosyal hayata destek kredisi sunuyor ve her ay 343 TL’lik ödeme seçenekleri hazırlıyor.

Anlaşmalı Yerli Üretim Yapan Firmalar

Vatandaşların Halkbank sosyal hayata destek kredisi ile alışveriş yapabileceği, anlaşmalı yerli üretim yapan firmalar ise şu şekilde:

Acme Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Accell bisiklet Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Adalı halı dayanıklı tüketim malları Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adopen plastik ve İnşaat Sanayi Anonim Şirketi Bestherm iklimlendirme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Birsan motosiklet ve bisiklet Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Erpen Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Birsoy Mim. Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi Estiva halı Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi GNR Elektronik ticaret limited şirketi İnci mobilya malzemeleri ticaret ve sanayi anonim şirketi İder Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hayal seramik yapı ve Ürünleri Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Gürmen PVC plastik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Gündoğdu Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi

23 Kas 2020 - 12:47 - Ekonomi