İbrahim Tatlıses Yeni Aşka Yelken Açtı! Herkes “Evlendim” Dediği İsim Sandı Ama Gerçekler Sıralandı! Tatlıses’in Yeni Aşkı Kim?

Geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açan İbrahim Tatlıses, genç bir kadın ile el ele görüntülenmişti. İbrahim Tatlıses'in el ele fotoğraf paylaştığı kadının kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya olduğu iddia edilmişti. Ancak şimdi ortaya çıkan gerçek bambaşka. İşte detaylar...

Geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açan İbrahim Tatlıses, genç bir kadın ile el ele görüntülenmişti. İbrahim Tatlıses'in el ele fotoğraf paylaştığı kadının kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya olduğu iddia edilirken; kadının Gülçin Karakaya olmadığı ve gerçeğin bambaşka olduğu yakalanan küçük detaylar ile ortaya çıktı! Peki, İbrahim Tatlıses’in yeni aşkı kim? İşte, detaylar…

Bir süre önce geçirdiği tedavi sürecini başarı ile atlattıktan sonra ekranlara ve sahnelere geri dönen İmparator lakaplı sanatçı İbrahim Tatlıses, seyircisi ile en büyük kavuşması verdiği açık hava konserinde yaşadı. Bu konser esnasında seyircisine sevgisini ilan eden İbrahim Tatlıses, bu kez sevgisini genç bir kadına ilan etti! Geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir fotoğraf ile tüm magazin dünyasını altüst eden İbrahim Tatlıses, genç bir kadın ile el ele olan fotoğrafını kendi Instagram hesabından paylaştı. O fotoğraftaki kadın ise, nihayet ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde genç bir kadın ile el ele olan fotoğrafını paylaşan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, paylaşımına, "Deniz kenarında bazı evler vardır; ya leb-i derya, bizimki de leb-i orman" notunu düştü. Bu paylaşımın ardından İbrahim Tatlıses’in genç sevgilisi merakla araştırırken, pek çok magazin muhabiri fotoğrafta arkası dönük olan genç kadının Tatlıses'in kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya olduğunu iddia etmişti. Ancak İbrahim Tatlıses’in Gülçin Karakaya'dan ayrıldığı ve o fotoğraftaki kişinin bambaşka genç bir kadın olduğu elde edilen küçük detaylar ile ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde oğlu İdo Tatlıses’i evlendiren İbrahim Tatlıses, düğüne genç sevgilisi Gülçin Karakaya ile katılmamıştı. Bir süre önce İbrahim Tatlıses ile olan fotoğraflarını da sosyal medya hesabından kaldıran Gülçin Karakaya, ilişkinin bittiğinin sinyallerini vermişti. Bunun üzerine ortaya çıkan haberlere göre, 69 yaşındaki türkücü İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya'dan ayrıldığı yönünde olmuştu. Konuyla ilgili imparator lakaplı türkücüden herhangi bir açıklama gelmezken, el ele yakalandığı genç kadının başka biri olduğu iddia edildi. Gülçin Karakaya'dan henüz ayrılmış olan İbrahim Tatlıses’in ise, kiminle birlikte olduğu ise, henüz öğrenilemedi!

25 Eki 2021 - 09:25 - Magazin