Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ından Müjde! Sayılı Günler Kaldı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Yer Alacak!

Kurtlar Vadisi dizisi ile çok büyük kitlelere ulaşan Necati Şaşmaz ile ilgili sevenlerini çok sevindirecek bir haber geldi. Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacak. Öte yandan kulislerden Kurtlar Vadisi dizisinin de yeniden ekranlara döneceği bilgisi geldi.

Herkesin bildiği gibi Kurtlar Vadisi dizisi çok kişi tarafından fazlasıyla sevilmişti. Son dönemlerde de bu konuyla ilgili olarak çok fazla bilgi geliyor. Gelen bilgilere göre Kurtlar Vadisi ekranlara tekrar dönecek. Birçok seveni bulunan dizinin kitlesi gelen bu haberler karşısında oldukça heyecanlandı. Sosyal medyada “Vadilerin kralı geri geliyor” gibi yorumlarda bulunan dizinin sevenleri, oldukça mutlu görünüyor.

Kaynarca ve Şaşmaz İkilisi Yeniden Bir Arada Olacak

Bir diğer yandan Kurtlar Vadisi dizisinin sevilen başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde birtakım açıklamalar yaptı. Yaptığı açıklamada sevilen dizi Kurtlar Vadisi’nin 2021 yılında yeniden ekranlara geleceğini söyleyen Şaşmaz, insanları heyecanlandıracak bir bilgi daha paylaştı. Şaşmaz’ın verdiği bilgiye göre, sevilen oyuncu Kurtlar Vadisi dizisi yeniden ekranlara gelemeden önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak. Oktay Kaynarca ile geçmiş dönemde Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan ikili oldukça sevilmiş, birçok izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Hatta öyle ki bu sevgi seli çok yüksek boyutlara ulaşmış ve dizide Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ve ölen karakter Süleyman Çakır için, gıyabında cenaze namazı bile kılınmıştı. Dizinin sevenleri yıllar sonra ikiliyi tekrar bir arada görecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor. 6. sezonu ile ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Necati Şaşmaz’ın yer alacak olmasına dair birçok olumlu yorum yapıldı.

Kurtlar Vadisi “Kendi Gününde, Kendi Saatinde” Show TV’de!

Kurtlar Vadisi dizisinin ekranlara yeniden geleceği bilgisi ile birlikte dizinin sevenleri, dizinin hangi kanalda yayınlanacağını da merak etmeye başladı. Dizinin çekimleri 2021 yılında başlayacak ve Kurtlar Vadisi yeniden Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşacak. Böyle bir durumda dizinin ekranlara gelmesinin 2022 yılını bulacağı düşünülüyor. Sevilen dizi geçmişte yayınlandığı dönemlerde her hafta reyting rekorları kırıyor hatta dükkan kapattırıyordu! Dizi yayına girdiği anda, tekrarı da dahil olmak üzere herkes ekran başına kilitleniyordu, sokaklarda neredeyse insan kalmıyordu. Dizinin yeni yayın döneminde neler olacağı ise merakla bekleniyor.

Necati Şaşmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Gelecek Mi?

Necati Şaşmaz’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılıp katılmayacağı ile ilgili henüz detaylı bir açıklama gelmedi fakat dizinin sevenleri şimdiden Şaşmaz’ın hangi rolde olacağını merakla bekliyor. Öte yandan izleyiciler dizinin yeni sezonun ne zaman ekranlara geleceğini de merak ediyor. Yayınlandığı günlerde izlenme rekorları kıran dizinin yeni sezonun ne zaman yayınlanacağına dair ATV kanalından bir açıklama henüz gelmedi fakat kısa bir süre içinde bu açıklamanın gelmesi bekleniyor.

30 Kas 2020 - 13:38 - Medya