Tam 3 Ay Ertelemeli Kredi İmkanı Sunuldu! Aylık Sadece 74 Lira… Şubeye Gitmenize Gerek Bile Yok!

Bankalar adeta vatandaşa kredi vermek için yarışa girdi! ING Bank’ın sunduğu 3 ay ertelemeli, aylık 74 TL taksitli kredi fırsatı, vatandaşların ilgisini çekiyor. Bu cazip kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar, internetten başvuru gerçekleştirebiliyor.

ING Bank son 5 yılın en büyük kampanyasını duyurdu! Yeni kredi kampanyası ile 3 ay erteleme fırsatı ile aylık 74 TL taksit tutarında kredi sağlayacak. Başvurular hem internetten hem de şubelerden yapılabilecek.

ING Bank 3 Ay Erteleme Avantajlı Kredi Fırsatı

ING Bank, 3 ay erteleme imkanı bulunan krediyi kısa süre önce açıkladı. Avantajlı krediye internet üzerinden başvuru yapılabildiği gibi, banka şubelerinden, mobil bankacılık üzerinden ve müşteri hizmetleri üzerinden de başvurular yapılabiliyor. Başvuru yapacak olan vatandaşların en az 3 aylık sigortalarının bulunması gerekirken, kredi notlarının da riskli seviyelerde olmaması gerekiyor. 36 ay vade imkanı ile kullanılabilecek kredi avantajında, başvuru için gereken şartlar da bulunuyor. Kredi notu yetersiz olan vatandaşlar kefil ya da teminat ile başvuru yapabildiği gibi, kredi notu yüksek olan vatandaşlar için herhangi bir güvence bulunmadan da kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor. ING Bank 3 ay erteleme avantajlı kredi başvurusu için gereken belgeler şöyle:

Başvuru yapacak kişinin TC nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport veya oturma izni belgesi Başvuru yapacak kişi adına son 3 aya ait olan ikametgah belgesi Emekliler, tüzel kişiler ve çalışanlar için gelir belgesi.

Başvurularını internet aracılığı ile yapacak olan vatandaşlar, ING Bank’ın resmi sitesinden bu başvuruyu gerçekleştirebilir. Başvuru esnasında, kişilerin kimlik bilgileri yeterli olacaktır. Dieğr belgeler, sadece şubelerden yapılan başvurular için gereklidir.

ING Bank 3 Ay Erteleme Avantajlı Kredi İçin Kredi Notu

ING Bank, kredi konusunda en çok tercih edilen bankalardan biri konumunda yer alıyor. Müşterilerine sunduğu hızlı hizmet ve uygun faiz oranları sonucunda kısa sürede nakit ihtiyaçlarının karşılanması mümkün. Fakat ING Bank 3 ay erteleme avantajlı kredi fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin, kredi notlarının da riskli grupta yer almaması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan kişilerin, kredi alma ihtimalleri de artar. Kredi notu, kişilerin bankacılık geçmişindeki ve yasal süreçleri göz önüne seren bir sistem olduğu için, bankalar kredi verirken bir güvence yöntemi olarak bu notu kontrol eder. Kredi notlarına göre risk grupları ise şöyle:

0 – 699 en riskli grup 700 – 1099 orta riskli grup 1100 – 1499 az riskli grup 1500 – 1699 iyi grup 1700 – 1900 çok iyi grup

Bu kredi notu gruplarından iyi seviyede olan kişiler bu kredi imkanından kolayca yararlanabilirken, riskli grupta yer alan kişiler bu konuda zorluk yaşayacaktır. Fakat yine de kredi verip vermemek bankanın inisiyatifindedir.

26 Kas 2020 - 18:24 - Ekonomi