İrem Helvacıoğlu Sevenlerine Ters Köşe Yaptı! Öyle Bir Karakterle Ekranlara Gelecek Ki, Herkes Şaşıp Kalacak! "Nefes'e Ne Oldu?”

Özcan Deniz’in sorumluluğu altında olan Star TV’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim ’in hazırlıkları büyük bir heyecanla devam ediyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun uyumlu halleri objektiflere yansıyan görüntüler doğrultusunda kendini belli ediyor. İkilinin enerji uyumu ise setten gelen görüntülerle sevenlerine yansıtılıyor. Bunun yanı sıra İrem Helvacıoğlu’nun hayat vereceği karakter ise herkesi şaşkına çevirdi. Sen Anlat Karadeniz’de Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu ekranlara

Seni Çok Bekledim, Star TV’nin yeni sezonu için en gözde proje haline geldi. İrem Helvacıoğlu’nun da kadroda yer aldığı verilen bilgiler doğrultusunda öğrenildi. Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra 1 yıl ekranlarda görünmeyen oyuncu setlere yeniden dönüş yaptı. Uzun süredir dinlenme sürecinde olan oyuncu, yeni rolüyle beraber herkesi yakıp kavuracak. Yayını yapılacak dizide Ayliz olarak ekran karşısına çıkacak oyuncu, Nefes karakterinden sonra bambaşka bir karaktere hayat verecek.

Ayliz Çok Güçlü Bir Kadın!

Seni Çok Bekledim dizisinin kadrosunda yer alan İrem Helvacıoğlu, Nefes karakterinden sonra öyle bir karakterle ekranlara çıkacak ki görenler dilini yutacak. Rolüne son derece odaklanmış olan oyuncu, Ayliz’in güçlü bir karakter olduğundan bahsetti. Bunun yanı sıra dizi hakkında birçok açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamalar karşısında sevenleri, ‘’Nefes’ten sonra böyle bir karakter beklemiyorduk. Çok şaşırdık.’’ yorumlarını dile getirdi.

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, yaptığı açıklamada,’’ Ayliz karakteri kendini aşka tamamen kapatmış. Sevilmeyi bilmeyen genç bir kadın. Annesiyle olan ilişkisi oldukça farklı ve babasını hayatı boyunca hiç tanımamış. Bu sebepten ötürü Ayliz’de ait olma duygusu hiç oluşmamış. En yakın arkadaşı olan Şebnem’i kardeşi gibi görüyor. Şebnem dışında herkese karşı bir mesafesi var. Asla kalp kırmıyor ve çok naif bir duruşu var. Bu da onu çok güçlü bir kadın yapıyor. Âşık olmak ve biriyle ilişki kurmak ona zor geliyor. Bu yüzden kendi alanında kalmak ona en büyük güven hissini veriyor.’’ sözlerini dile getirdi. Güzelliği ve zarafetiyle dikkatleri üzerine çeken İrem Helvacıoğlu’nun hayranları, sosyal medyada yaptıkları yorumlarla, diziden güçlü bir çıkış beklediklerini ifade etti.

26 Kas 2020 - 13:55 - Magazin