Mucize Doktor Tarihi Boyunca İlk Kez Böyle Bir Şeyle Karşılaştı! Görenler Şaştı Kaldı! "Nasıl Böyle Bir Şey Olabilir?"

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yayınlanan her bölümüyle sevenlerini büyülemeyi başarıyor. Kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe ve Hakan Kurtaş gibi birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Gerek kadrosunda ki isimlerle gerek dizide sergiledikleri performansla her geçen gün bir adım daha öne çıkmayı başarıyor Mucize Doktor.

Her hafta perşembe günleri sevenleriyle buluşan dizi Mucize Doktor'da öyle bir olay oldu ki, yayın hayatından bu yana ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıldı. Görenler şaştı kaldı. İzleyici kitlesi,''Nasıl böyle bir şey olabilir?'' yorumlarında bulundu. Taner Ölmez'in hayat verdiği Ali Vefa karakteri öyle bir karaktere bürünmeye başladı ki, geçtiğimiz bölümlerden bu yana senaristler müdahele ediyordu. Ali Vefa karakterinde meydana gelen bu detay sevenlerinin gözünden kaçmadı.

Mucize Doktor dizisi yayınlanan bölümleriyle ekran karşısında ki izleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümleriyle seyircisine fark ettirdiği o detay herkesin aklını karıştırdı. Taner Ölmez'in hayat verdiği karakter Ali Vefa'nın normal bir insan durumuna gelmeye başlamasına, geçtiğimiz bölümlerde senaristler izin vermemiş ve müdahale etmişti. Otizmli bir insan olan ve doktorluk yapan Ali Vefa, Mucize Doktor'un tüm bölümleri boyunca, ''Ben hasta değilim, ben sadece otizimli bir bireyim ve bu hiçbir zaman geçmeyecek.'' diyerek en anlamlı sözleri dile getiriyordu.

Ali Vefa'dan Beklenmedik Hata!

Mucize Doktor'un senaryosundan çıkan bu durum, Ali Vefa'nın otizimli bir insan olduğu gerçeğinden uzaklaşmaya başlamıştı. Bunun yanı sıra dizinin yayınlanan bölümlerinde hep bir başarı elde eden Ali Vefa bir ilke imza atacak. Bu durum ise tüm karakterler tarafından inanılmayacak bir durum yaratacak. 26 Kasım perşembe günü yayınlanacak olan 39. yeni bölümün fragmanı yayınlandı. Fragmana baktığımız da Ali Vefa, bir vakada hata yapıyor. Bu duruma hastanede çalışan hiç kimse inanmak istemiyor.

Yapacağı hatadan

ö

t

ü

r

ü

hastane

ç

alışanları, ''Sa

ç

malamayın ya, Ali değildir o. Ali'den bahsediyoruz bizim başarılı Doktorumuzdan.'' s

ö

zlerini dile getirerek Ali Vefa'nın hata yapma olasılığını pek d

ü

ş

ü

nm

ü

yorlar. Ali Vefa'nın hatalı olmasını kabul etmesi ise g

ö

zlerden ka

ç

madı. Hastanede hata yapan bir kişinin bedelini herkes tek tek

ö

d

ü

yor. Tanju bu işin peşini bırakmayacak gibi g

ö

r

ü

n

ü

yor. Mucize Doktor yayınlanacak olan yeni b

ö

l

ü

m

ü

nde izleyiciye kimsenin m

ü

kemmel olmadığını, herkesin hata yapabileceği mesajını veriyor. Mucize Doktor 39. yeni b

ö

l

ü

m 26 Kasım perşembe g

ü

n

ü

20.00'de Show TV ekranlarında

24 Kas 2020 - 08:45 - Medya