İbrahim Çelikkol Rol Arkadaşına Resmen Aşkını İlan Etti! Paylaşımı Görenlerin Ağzı Açık Kaldı! Sevilen Oyuncular Milyonlarca Beğeni Aldı...

TV8 ekranlarının en sevilen dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir yayınlanan bölümleriyle sevenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin başrolünde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer alıyor. İkili ekran karşısında ki uyumu ve pozitif enerjileriyle sevenlerinin beğenisini topluyor. Bunun yanı sıra kamera arkasında yaşanan dostlukları ise sosyal medyada günden güne gündem olmaya devam ediyor. İbrahim Çelikkol'un sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ise magazin dünyasına bomba gibi düşt

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerinde yer alan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yaptığı paylaşımla magazin dünyasını salladı. Ünlü oyuncuların Mehdi ve Zeynep karakterlerine hayat verdiği dizinin kamera arkasında yaşanan dostlukları büyük bir merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Çelikkol rol arkadaşına resmen aşkını ilan etti. Paylaşımı görenlerin ağzı açık kaldı. Sevilen iki oyuncu da milyonlarca beğeni aldı. İbrahim Çelikkol'un sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım sevenlerinin aklına ''Yeni bir aşk mı doğuyor?'' sorusunu getirdi.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir Arasında Yeni Bir Aşk Mı Doğuyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolleri olan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. İbrahim Çelikkol'un sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafın altında yazdığı açıklama tüm sevenlerinin dikkatini çekti. Fotoğrafın altına, ''Seni o kadar çok seviyorum ki'' yazan İbrahim Çelikkol sosyal medyada birçok soruya tabi tutuldu. Sevenlerinin, ''İnşallah birliktesinizdir!'', ''Yeni bir aşk mı doğuyor?'', ''Birbirinize çok yaşıyorsunuz'' yorumları üzerine sosyal medya ayağa kalktı.

İbrahim Çelikkol'un yaptığı paylaşıma Demet Özdemir'den yanıt gecikmedi. Fotoğrafın altına, ''İbom canımsın! İyi ki varsın, biz hep gülelim'' yorumunda bulundu. İbrahim Çelikkol'un yaptığı bu paylaşım üzerine tüm sevenleri fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum attı. Çift arasında yeni bir ilişkinin olup olmadığı akıllarda kalan tek soru oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden dolayı İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in pozitif enerjisi ve uyumunu ikiliye çok yakıştıran seyirci, çiftin beraber olması için dileklerde bulundu. Konu hakkında her hangi bir açıklamada bulunmayan çift sevenlerini büyük bir merakın içerisine sürükledi.

23 Kas 2020 - 17:42 - Magazin