Ezgi Mola’dan Şok Açıklama! Annesi Resmen Bayılmış, Fenalık Geçirmiş! Öyle Bir İtirafta Bulundu Ki, “Yok Artık”

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan iddiaları sert bir dil ile yanıtlayan Ezgi Mola, yalan ve yanlış bir şekilde kamuoyuna aktarılan haberlere öfkesini kustu. O haberlerden sonra annesinin ne hale düştüğünü anlatan Ezgi Mola ile ilgili son gelişmeler haberimizde...

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan iddiaları sert bir dil ile yanıtlayan Ezgi Mola, yalan ve yanlış bir şekilde kamuoyuna aktarılan haberlere öfkesini kustu. O haberlerden sonra annesinin ne hale düştüğünü anlatan Ezgi Mola, seyircisini adeta şoke etti. Bunun yanı sıra hakkında sürekli iddia edilen estetik operasyon yaptırma konusuna da yanıt veren Ezgi Mola, herkesi kahkahaya boğdu! Peki, Ezgi Mola ne dedi? İşte, detaylar…

Ezgi Mola'nın sette çalıştığı sırada bindiği asansöre sıkıştığı ve ayağının koptuğu haberleri çıkmıştı. Ezgi Mola, "Bu iddiaların çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum. Annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Sette olduğum için telefonu açamadım, annem bayılıp yere düşmüş" dedi.

Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye karakteri ile bir hayli beğenilen ünlü oyuncu Ezgi Mola, sosyal medyada hakkında çıkan "Bacağının asansör kapısına sıkıştığı ve koptuğu" yönündeki haberlere ateş püskürdü. Hakkında çıkan haberlerde; Ezgi Mola’nın arkadaşlarıyla kahve içmek için dışarı çıktığı, döndüğünde ise asansörde kaldığı iddia edilmiş ve bu haber ünlü oyuncunun bacağının koptuğu başlığı ile sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı. O haberlere yanıt veren Ezgi Mola, hakkında çıkan haberler ile annesi ve sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın yaşadığı anları anlatarak, hayranlarını şoke etti!

Hakkında çıkan haberler için “Çok acımasız” tabiri ile değerlendiren Ezgi Mola; "Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş" ifadeleri ile herkesi şoke etti. Aynı haberlerin sevgilisi Mustafa Aksakallı'yı da ürküttüğünü belirten Ezgi Mola; "Mustafa da çok korktu, çalıştığım için kimse bana ulaşamamış, ilgi çekmek için şuursuzca haber yapmak çok kötü" ifadeleri ile bu tür haberlerin yapılmaması gerektiğini belirtti. Öte yandan Ezgi Mola’nın estetik açıklamaları herkesi adeta kahkahaya boğdu!

Bir süredir estetik yaptırdığı iddiaları ile karşı karşıya kalan Ezgi Mola, magazin basınına yakalanmışken, hakkındaki bu iddialara da yanıt verdi. Sürekli estetik yaptırdı iddiaları ile gündeme gelmekten bıktığını üstü kapalı bir şekilde belirten ünlü oyuncu Ezgi Mola, "Arkadaşlar geçen aramızda konuştuk, ben oyuncu olmasaydım çok estetik yaptırırdım, ancak hiç yaptırmadım ve yapanlara da çok saygı duyuyorum. Tabii birisi uyurken bana estetik yapmışsa bilmiyorum" ifadelerini kahkaha atarak dile getirdi.

25 Kas 2021 - 13:45 - Magazin