Elbet Bir Gün Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Elbet Bir Gün Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? Elbet Bir Gün FOX TV Yayın Akışında Var Mı?

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Elbet Bir Gün dizisi, başrollerini Mucize Doktor ile yıldızı parlayan Sinem Ünsal’a emanet etti. Yayına başlamadan hemen önce tanıtım fragmanını seyircisi ile buluşturan Elbet Bir Gün dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Elbet Bir Gün dizisi, başrollerini Mucize Doktor ile yıldızı parlayan Sinem Ünsal’a emanet etti. Yayına başlamadan hemen önce tanıtım fragmanını seyircisi ile buluşturan Elbet Bir Gün dizisi, şimdiden bir hayli konuşulur hale geldi. Yayın tarihi ile de seyircisini heyecanlandıran Elbet Bir Gün dizisi, yayıncı kuruluşu FOX TV kanalının yayın akışında yer almak için de kolları sıvadı. Peki, Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor? Elbet Bir Gün dizisinin yeni bölümü ne zaman? Elbet Bir Gün FOX TV yayın akışında var mı? İşte, detaylar…

Yeni sezona Most Production imzası ile giriş yapmaya hazırlanan Elbet Bir Gün dizisi, yayınladığı tanıtım fragmanı ile televizyon izleyicisinin merakını uyandırmayı başardı. Yeni sezonun iddialı hikayelerinden biri olacak olan Elbet Bir Gün dizisi, yönetmen koltuğuna Gül Oğuz’u, senaryo koltuğuna ise Yusuf Reha Alp’i oturttu. Öte yandan bölüm hikayesi ve trentmanını Funda Alp ile Didem Kaplan’ın ikilisinin birlikte kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi, yayına başlamak için de gün saymaya başladı!

Hayatını yaşadığı travmalardan sonra adı da dahil olmak üzere komple değiştiren Feride (Sinem Ünsal) ve ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) gizemlerle dolu hayatını konu alacak Elbet Bir Gün dizisi, Feride’nin eşi Mehmet’in (Burak Yamantürk) de sırlarını seyircisi ile buluşturmayı planlıyor. Gizemli hikayesi ile şimdiden gözleri üzerine çevirmeye başaran Elbet Bir Gün dizisi, yayıncı kuruluşu olan FOX TV ekranlarının yayın akışındaki yerini almak için de geri sayıma başlıyor!

Çekimlerini Kapadokya ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştiren Elbet Bir Gün dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başladı. Oyuncu kadrosunda başta; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk olmak üzere Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı, Osman Karakoç gibi iddialı isimlere yer veren Elbet Bir Gün dizisi, televizyon izleyicisinin dikkatini şimdiden üzerine çekmeyi başardı. Ancak merak ile beklenen Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Öte yandan Elbet Bir Gün dizisinin önümüzdeki günlerde FOX TV yayın akışındaki yerini alacağı öğrenildi.

25 Eki 2021 - 13:24 - Dizi Haberleri