Masumlar Apartmanı Hikmet’in Acı Günü! Hayatındaki En Önemli Kişiyi Kaybetti! Seyircilerin Bile Ağzı Açık Kaldı! Neler Oluyor?

Masumlar Apartmanı dizisinde psikolojik sorunları olan dört kardeşin babası Hikmet’e hayat veren Metin Coşkun’un acı gününü duyuran Masumlar Apartmanı dizisi, seyircisini yasa boğdu. İşte merak edilen tüm detaylar...

Masumlar Apartmanı Hikmet’in Acı Günü! Hayatındaki En Önemli Kişiyi Kaybetti! Seyircilerin Bile Ağzı Açık Kaldı! Neler Oluyor?
Haber albümü için resme tıklayın

TRT1 ekranlarının fenomen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı dizisi, seyircisini üzecek bir haber verdi. Masumlar Apartmanı dizisinde psikolojik sorunları olan dört kardeşin babası Hikmet’e hayat veren Metin Coşkun’un acı gününü duyuran Masumlar Apartmanı dizisi, seyircisini yasa boğdu. Bunun üzerine Metin Coşkun’un Masumlar Apartmanı dizisi çekimlerine bir süre ara vereceği iddia edildi. Peki, Metin Coşkun, kimi kaybetti? Metin Coşkun Masumlar Apartmanı dizisinden çıkacak mı? İşte, detaylar…

İkinci sezonu ile TRT1 ekranlarına gelmeye başlayan Masumlar Apartmanı dizisi sevilen konusu ve başrol oyuncuları ile seyircisinin karşısındaki yerini sağlamlaştırmayı başardı. İkinci sezonunda ilk sezonuna göre daha çok ilgi görmeye başlayan Masumlar Apartmanı dizisi, orijinal konusu kadar oyunculuk performansları ile de gündemlerden düşmemeye başladı. O isimlerden biri olan ve Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterine hayat veren usta oyuncu Metin Coşkun, Masumlar Apartmanı seyircisinin en çok sevdiği isimlerden biri oldu. Ancak, Masumlar Apartmanı dizisi seyircisini üzecek olan haber, bu kez Metin Coşkun’dan geldi!

Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterini canlandıran Metin Coşkun, geçtiğimiz günlerde en acı günlerinden birini yaşadı. Ağabeyi ve emekli hava pilot yüzbaşı olan 75 yaşındaki Alptekin Coşkun’u kaybeden Metin Coşkun, cenaze ve son veda için Masumlar Apartmanı dizi setinden ayrıldı. Bir süredir yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gördüğü öğrenilen Alptekin Coşkun, tedaviye yanıt vermedi. Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden oyuncu Metin Coşkun’un ağabeyi olan Alptekin Coşkun, Masumlar Apartmanı dizisinin seyircisini yasa boğdu. Öte yandan cenaze için setten ayrılan Metin Coşkun’un bir süre dizide yer almayacağı iddia edildi, ancak iddialara yanıt gecikmedi!

Cenazesi askeri törenle Didim Merkez Camii’ne getirilen Alptekin Coşkun, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Susam, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Coşkun’un ailesi ve sevenlerinin katılımı ile defnedildi. Didim Denizköy Mezarlığı’nda defin işlemi yapılan Alptekin Coşkun’un kardeşi Metin Coşkun, cenazede taziyeleri kabul etti. Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisinin diğer dizilerde olduğu gibi çekimlerini önden gerçekleştirmesi nedeniyle Metin Coşkun’un sahnelerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağı öğrenildi.

25 Kas 2021 - 12:10 - Dizi Haberleri