Mehmet Şefin Kızı Herkesi Şoka Uğrattı! Boy Boy Sevgilisiyle Fotoğraflar Paylaştı! Görenler Gözlerine İnanamadı!

Sosyal medyada son dönemlerde gündeme oturan MasterChef Türkiye programının ünlü şefi Mehmet Şefi’in güzel kızı, sevgilisinin boy boy fotoğraflarını paylaştı, görenler şaştı kaldı! Mehmet Şef’in kızı Suda Yalçınkaya’nın paylaşımları ile sosyal medya resmen yıkıldı.

Televizyon ekranlarında MasterChef Türkiye programı ile oldukça meşhur olan Mehmet Şef’in kızı da sosyal medya da en az babası kadar meşhur. Özellikle paylaştığı videolar ile şöhret kapısını aralayan genç kızın yaptığı paylaşımlar sonrası sevgilisi de ortaya çıkmış oldu.

Mehmet Şef’in Kızı Sosyal Medyayı Salladı!

MasterChef Türkiye programı ile fazlasıyla tanınan ve oldukça da sevilen Mehmet Şef’in özel hayatı da çok merak ediliyor. Son dönemlerin en çok araştırılan isimlerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Suda da aslında bir fenomen ve Suda’nın paylaştığı videolar ve fotoğraflar her seferinde fazlasıyla etkileşim alıyor. Ancak bu kez Suda Yalçınkaya öyle fotoğraflar paylaştı ki sosyal medya adeta yıkıldı! Sevgilisi ile görüntülerini paylaşan Suda’nın paylaştığı gönderiler binlerce yorum aldı!

MasterChef Türkiye programının ünlü jüri üyesi Mehmet Şef, İstanbul’da geleneksel Türk mutfağına modern yorum yapan menüleri ile dikkatleri üzerine çeken bir restorana sahip. Mehmet Yalçınkaya 2018 yılından bu yana MasterChef Türkiye programı ile televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Programda sert halleri ve sivri dili ile adından söz ettiren ve bir o kadar da sevilen Mehmet Şef’in bu kez de ailesi gündeme geldi. MasterChef Türkiye programının ardından sosyal medya hesaplarındaki gönderileri de artan Mehmet Şef’in kızı Suda da gündem oldu!

“Babam Kırılgan ve Naif Bir Adam”

Sert tavırları, sivri dili ile yarışmacıların hem çok korktuğu hem de çok sevdiği Mehmet Şef’in Suda isminde bir kızı ve Utkan isminde bir de oğlu bulunuyor. Kendisi gibi aşçılık mesleğine gönül veren oğlu Utkan ve fenomen kızı Suda ile sık sık paylaşımlarda bulunan Mehmet Şef’in kızı Suda, sosyal medyada geniş bir kitleye ulaştı. Babası Mehmet Yalçınkaya’nın sert tavırları ve sinirli halleriyle tanınmasına üzülen Suda Yalçınkaya, sosyal medya hesabından konuya açıklık getiren paylaşımlarda bulunmuştu.

MasterChef Türkiye stüdyosunda, babasıyla olan bir fotoğrafını paylaşan Suda Yalçınkaya bu fotoğraf ile birlikte şu açıklamayı yapmıştı: “Şu fotoğrafa iyi bakın. Ne görüyorsunuz bilmiyorum ama ben her baktığımda saçının teline zarar gelmesin diye hayatını adayan bir adam görüyorum. Sürekli soruyordunuz ya bana baban sinirli mi diye. Size yemin ediyorum dünyadaki en kırılgan ve naif adam.” Suda Yalçınkaya’nın bu paylaşımdan sonra sosyal medya adeta yıkılmış ve Mehmet Şef’e karşı oluşan “sinirli ve sert adam” algısı bir nebze yıkılmıştı.

MasterChef Türkiye programının sevilen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Suda Yalçınkaya, paylaştığı fotoğraflarda pozlarıyla dikkat çekiyor. Ünlü şefin fenomen kızının her fotoğrafı kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum alıyor.

28 Kas 2020 - 14:13 - Magazin