Vodafone’dan Yıl Sonu Kampanyası! Tam 20GB İnterneti Müşterilerine Sundu! Bu Kampanyadan Sonra Binlerce Kişi Vodafone Hattını Taşıdı!

Vodafone müşterilerini sevinçten havaya uçuracak haberler gelmeye devam ediyor. Çeşitli kampanyaların altına imza atan Vodafone, yaptığı son kampanyasında bedava internet dağıtıyor. Yılsonuna sayılı günler kala faturasız ve faturalı hatlar için büyük internet kampanyası başlattı. İşte haberin tüm detayları…

Aralık ayı içerisinde yapılacak internet kampanyaları gündeme geldi. Son zamanlarda internet kullanımının artması yeni kampanyaları da beraberinde getirdi. Son yapılan kampanyalar ile gündeme gelene Vodafone, yeni internet kampanyası ile bedava internet dağıtıyor! Başvuruda bulunan vatandaşlara bedava internet verilecek.

Pandemi süreci içerisinde internet kullanımı giderek fazlalaştı. Bu nedenle çeşitli operatörlerin yaptığı kampanyalar gündeme geldi. Vodafone Self servis ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Play Store üzerinden uygulamayı indirip kolayca giriş yapabilirsiniz. Daha sonra uygulama üzerinden e-fatura işlemlerini gerçekleştirerek bedava internetten faydalanabilirsiniz.

E-fatura ile Bedava İnternet Kampanyası!

E-fatura ile bedava internet kampanyasından faydalanmak için EFATURA yazıp boşluk bırakarak EPOSTA yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Vodafone Yanımda uygulaması ile de 2GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek haftalık 2GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone tarafından yapılan kampanyaların ardı arkası gelmezken bedava dakika da veriyor. Bedava dakikalarınızı almak için EVET yazarak 3785 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekecektir. Bununla birlikte 100 dakika konuşma kazanabilirsiniz. Bedava internet kampanyaları bitmezken 8GB’a kadar da bedava internet kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Super2GB yazıp 3636’ya kısa mesaj atmanız gerekecek. Başvurunun tamamlanmasının ardından bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında 500 MB internet de dağıtıyor. Bunun için NET 500MB yazarak 3636’ya kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet kampanyaları yeni yıla özel fırsatlar ile kullanıcılarına sunuluyor. Sürpriz yazarak 6666 numarasına kısa mesaj atarak özel internet paketlerin sahibi olabilirsiniz. Vodafone internet kampanyalarının sonuncu olarak da Kazan yazarak 4445’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede bedava internetlerden yararlanabilirsiniz. Vodafone yaptığı kampanyalar ile gündemden düşmezken birçok alanda faturasız ve faturalı hatlar için bedava internet kampanyaları sunmaya devam ediyor.

24 Kas 2020 - 19:50 - Teknoloji