Benim Hayatım Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Benim Hayatım Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Benim Hayatım Dizisi Tekrarı Ne Zaman Yayınlanır?

Yeni sezonun merak ile beklenilen Benim Hayatım dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başlıyor. Bir süredir yayın tarihi konusunda seyircisini bir hayli meraklandıran Benim Hayatım dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun merak ile beklenilen Benim Hayatım dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başlıyor. Bir süredir yayın tarihi konusunda seyircisini bir hayli meraklandıran Benim Hayatım dizisi, bugün itibariyle yayın tarihini belirlemiş bulunuyor. Öte yandan reytingler için zorlu bir gün seçen Benim Hayatım dizisi, o gün seyircisi ile buluşuyor! Peki, Benim Hayatım dizisi hangi gün yayınlanacak? Benim Hayatım dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Benim Hayatım dizisi tekrarı ne zaman yayınlanır? İşte, detaylar…

Yapımcılığını BVB Yapım’ın üstlendiği Benim Hayatım dizisi, yeni sezona giriş yapmak için gün saymaya başlıyor. Yayın tarihi konusunda seyircisini meraklandıran Benim Hayatım dizisinin senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete ikilisi kaleme alırken; yönetmenliğini Orkun Çatak üstleniyor. Birbirinden ünlü oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Hayatım dizisi, fragmanları ile televizyon izleyicisini şimdiden meraklandırmayı başarıyor. Öte yandan merak ile beklenilen Benim Hayatım dizisinin yayın tarihi de nihayet belli olmuş bulunuyor!

Star TV ekranlarına iddialı bir oyuncu kadrosu ile giriş yapacak olan Benim Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda; Nilsu Berfin Aktaş (Hayat), Genco Özak (Ali), Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Esra Ronabar (Handan), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker (Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves) isimleri ve isimlerinin canlandıracağı karakterleri yer alıyor. Yeni sezonun şimdiden çok dikkat çeken hikayelerinden biri olan Benim Hayatım dizisi, yayın tarihini de henüz belirlemiş bulunuyor!

Bir süredir fragmanlarını yakında ibaresi ile Star TV ekranlarından yayınlamaya başlayan Benim Hayatım dizisi, yayın tarihini bugün itibariyle belirlemiş bulunuyor. Ekranların büyük bir heyecan ile beklediği Benim Hayatım dizisinin ilk bölümü, 31 Ekim 2021 Pazar günü seyircisinin karşısına çıkıyor. Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olması beklenen Benim Hayatım dizisi, bu haftadan itibaren her pazar yeni bölümünü seyircisi ile buluşturmayı hedefliyor. Öte yandan Benim Hayatım dizisinin ilk tekrar bölümünün dizinin birinci bölümünün hemen ardından yayınlanacağı biliniyor. Ayrıca Benim Hayatım dizisinin birinci bölümünün tekrarlarının hafta boyunca Star TV ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

26 Eki 2021 - 16:48 - Dizi Haberleri