Esra Erol’da Milyonlar Hüngür Hüngür Ağlattı! Anlatılanlar Gerçek Olamaz, Olmamalı… El Kadar Kız…

Esra Erol’da programında yaşanan bir olay daha tüm Türkiye’yi şoke etmeyi başardı. Anne Ümit Hanım’ın feryadı ile gözyaşlarına boğulan seyircinin kayıp olarak aranan Gülseren Hanım’ın açıklamaları ile kanı adeta çekildi. İşte o acı verici olayın detayları...

Esra Erol’da programında yaşanan bir olay daha tüm Türkiye’yi şoke etmeyi başardı. Anne Ümit Hanım’ın feryadı ile gözyaşlarına boğulan seyircinin kayıp olarak aranan Gülseren Hanım’ın açıklamaları ile kanı adeta çekildi. Olay ile ilgili şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol ise, milyonlar önünde duygularına hakim olamadı! Peki, Esra Erol’da programı Gülseren olayı ne? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz günlerde kayıp kızı Gülseren Apaydın’ı aramak için ATV ekranlarının sevilen yapımı Esra Erol'da programına başvuru yapan Ümit Hanım, yüzde 50 zihinsel engelli kızının bulunmasını istediğini söylerken gözyaşlarını tutamadı. Kızının zihinsel engelinin yanı sıra 4,5 aylık da hamile olduğunu söyleyen Ümit Hanım, kızı Gülseren Apaydın’ın özgürlük yaşayacağım diyerek evden kaçtığını söyledi. Etraftan duyduğu bilgiler ile kızının pavyonda çalıştığını iddia eden anne Ümit Hanım’ın gözyaşları stüdyodaki seyircinin yüreğini adeta dağladı. Ümit Hanım’ın gözyaşlarına ise, Esra Erol son verdi!

Kızını aramak için stüdyoya gelen Ümit Hanım’ın gözyaşlarını dindiren Esra Erol, yüzde elli zihinsel engelli ve hamile olan Gülseren Apaydın’ın bulunduğunu duyurdu. Gülseren Hanım’ın pavyonda çalıştığını doğrulayan Esra Erol, genç kadını başına gelenleri anlatması için stüdyoya davet etti. Hayat hikayesini anlatırken kendisini tutamayan Gülseren Hanım; "Ben ailemi istemiyorum, eşimi de istemiyorum, boşanmak istiyorum. Her şey eşimin yüzünden oldu zaten. Beni sürekli dövdü, şiddetten kaçtım" dedi. 4,5 aylık hamile olan Gülseren Hanım, bebeğini de istemediğini dile getirdikten sonra neler yaşadığını anlatmaya başladı. Ancak Gülseren Hanım’ın yaşadıklarına Esra Erol’un yüreği dayanmadı!

Evden kaçtıktan sonra Heval ve Zübeyde adında iki arkadaşının yanına gittiğini söyleyen Gülseren Apaydın, başına gelenleri gözyaşları içerisinde anlattı. Esra Erol’un sorularına da yanıt veren Gülseren Hanım, yaşadıkları ile ilgili; "İlk olarak Zübeyde ike tanıştım, sonra Heval ile tanıştık. Çeteye düştüm. Boza diye biri var, bunlar çete. Biz bunların yanında kalmak zorunda kaldık, gidebileceğimiz bir yer yoktu. Bunlar hırsızlık yapıyor, yasaklı maddeler kullanıp satıyorlar" dedi. Çete elinden kendisini Esra Erol’un kurtardığını söyleyen Gülseren Hanım, Esra Erol’u da acıklı yaşam öyküsü ile gözyaşlarına boğdu.

30 Eki 2021 - 17:34 - Magazin