QNB Finansbank Tüm Borçları Siliyor! İhtiyaç Kredisini Duyurdu! Hemen Başvurun…

QNB Finansbank'dan öyle bir açıklama geldi ki vatandaşlar birçok ödemeden kurtulup tek bir ödemeye tabi tutulacak. Zaman zaman yaptığı kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldüren QNB Finansbank, vatandaşlarına yeni bir fırsat kapısı açtı. Yaptığı bu kampanyanın ardından yoğun talep gören QNB Finansbank, tercih edilen bankalar arasında ilk sırada yerini aldı. Müşterilerinin zor zamanında her daim destek veren banka yine müşterilerinin takdirini almayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde oldukça güzel bir kampanya yapan QNB Finansbank vatandaşları tarafından ilgi odağı oldu. Yapılan bu kampanyanın ardından QNB Finansbank şubelerinde uzun kuyruklar oluştu. Yaptığı açıklamayla borçları olan vatandaşların borçlarını birleştirerek ödeme kolaylığı sağlayan QNB Finansbank, tüm borçlar için tek bir ödeme fırsatı sundu. Ayrı tarihlerde birçok borç ödeyen vatandaşlar bu fırsatla beraber, ay da sadece bir kere borç ödemek için bankanın yolunu tutacak. Bu kampanya sayesinde her ay farklı günlerde bankaya gitmeye artık son!

QNB Finansbank doğrultusunda borç kapatma kredisi vatandaşlara duyuruldu. Bu kampanya kapsamında QNB Finansbank'tan çekilecek olan kredi ile bütün borçlarınızı kapatabilecek ve farklı ödeme koşulları ile geri ödeme yapabileceksiniz. Kampanya ile ilgili açıklama yapan banka, ''Her ay farklı günlerde borç ödemeye son veriyoruz. Bütün borçlarınızı bankamızdan alacağınız ihtiyaç kredisi ile tek seferde kapatabileceksiniz. Birden fazla yere borçlu olmaktansa tek bir yere borçlu olmanız sizin için daha kolay olacak. Geri ödemeleri farklı ödeme seçenekleri ve minimum faiz oranlarıyla yapabilirsiniz.'' sözlerini dile getirdi.

Kredi İmkanının Yanı Sıra Ücretsiz EFT Hakkı!

Yapılan bu kampanyanın yanı sıra, alınacak olan bu kredi kapsamında faklı ve uygun ödeme seçenekleriyle beraber kredi taşıma imkanı da verildi. Üstelik karşı bankalara yapacağınız EFT işlemleri ücretsiz gerçekleşecek. Yapılan bu kampanyanın ardından vatandaşlar uygulanacak olan faiz oranlarını araştırmaya başladı. Sizler için tüm detayları derledik ve yayınladık.

Yapılan bu kampanya kapsamında, çekilecek olan kredi 10.000 TL ise aylık yüzde 1,4 faiz oranına 36 ay vade fırsatı sunulacak. Çekilen miktarın taksit ödemesi 378 TL olacak. Eğer 10.00 TL kredi çekilirse yüzde 1,95 faiz oranı uygulanacak ve 36 ay vade ile aylık ödemesi 414 TL olacak. Son olarak 10.000 TL krediye yüzde 2,23 faiz oranı ile 36 ay vade ile 436 TL taksit tutarı ile ödenecek. Faiz oranları vatandaşların kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

24 Kas 2020 - 16:13 - Ekonomi