Uzun Zamandır Ekranlarda Görülmeyen O İsim Sonunda Dönüyor! O Dizide Başrol Olacak! Yer Yerinden Oynayacak!

Star TV ekranlarının merakla beklenilen dizisi Seni Çok Bekledim, hazırlıklarına son hız devam ediyor. Dizide yer alacak oyuncular gündem haline gelmiş durumda. Özcan Deniz’in üstlendiği proje, tüm hazırlıklarına devam ederken yeni dizi merakla bekleniliyor. Sosyal medyada gündem olan oyuncular dizide yer alacak. İşte haberin tüm detayları…

Uzun yıllardır oyunculuk kariyerine devam etmekte olan Türkü Turan’ın da dizide başrol olarak oynayacağı belirtilmiştir. Türkü Turan’ın dizide yer alacağı tüm hayranlarını sevindirmiştir. Dizi severlerinin karşısına Annem dizisi ile çıkan başarılı oyuncu, sergilediği performans ile beğenileri toplamıştır. Birçok yapımda yer alarak adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış ve başarılı oyunculuğu ile her zaman ön planda tutulmuştur. Sosyal medyada güzel oyuncu için yeni dizisinde başarılar mesajları gelirken kimisi de heyecanla beklenilen dizinin bir an önce başlamasını istiyor.

Adını Feriha Koydum ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde de yer alan Turan, çok iddialı yapımlarda yer alarak kendini göstermiştir. Geçen sezon Bir Litre Gözyaşı dizisi ile ekranlara gelerek daha sonra setlere ara vermiştir. Star TV ekranlarının heyecanla beklenilen dizisi Seni Çok Bekledim işe anlaşma yaparak tekrardan ekranlara gelecektir.

Seni Çok Bekledim Dizisi Heyecanla Bekleniliyor!

Türkü Turan’ın dizide Zahide karakterini canlandıracağı paylaşıldı. Ekranlara dönmesi bütün hayranlarını sevindirdi. Dizide yer alacak Zahide karakteri, büyük heyecanla beklenilirken yapılan açıklamalarda karakterin çok önem taşıdığı belirtildi. Senaryoda bütün oyuncuların zaman içerisinde birbirleri ile etkileşim yapılacağı dikkatleri çekti.

Dizide yer alacak Türkü Turan, dizi hakkında ifadelerini şu şekilde ifade etti; dizinin hikâyesi zaman içerisinde farklı noktalarda olacağı heyecan verici olacak ve farklı karakterlerin dizi içerisinde farklı hikâyeleri bulunacak. Farklı hikâyelerin bir araya getirilmesi çok büyük sürpriz olacak. Zahide, ailesi ile birlikte Erzincan’a göç etmesi ile hikâye başlıyor.

İzleyenlere farklı bir hikâye paylaşacak olan yeni dizi merakla beklenilirken dizide tesadüflerin çok olacağı belirtilmiştir. Bu tesadüfleri fırsata dönüştürmenin ne kadar gerekli olduğunu da izleyenlere aktaracak dizi. Hikâyenin ne kadar akıcı olacağı şimdiden paylaşılmış ve tüm yaşanacak olayların tek bir çatı altında toplanacağı belirtilmiş.

26 Kas 2020 - 10:53 - Medya