Kuzey Yıldızı’nda Öyle Bir Sahne Yaşandı ki, Herkes Dondu Kaldı! Dünya’da O Gün Rekor Kırdı…. “Helal Olsun”

Show TV ve Puhu TV ekranlarında Cumartesi günleri saat 20.00’da seyirci ile buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda oturan Ersoy Güler, aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alıyor.

Komedi ve dram türündeki dizinin başrollerinde; İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde isimleri yer alıyor. 2 sezondur izleyici ile buluşan dizide aynı zamanda Seda Yiyin ve İpek Özdemir gibi isimler de seslendirme yapıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu

Kuzey ve Yıldız, birbirine oldukça zıt ve inat iki karakterdir. Yıldız, Kuzey’i yıllardır sevmekte ve göz ondan başkasını hiç görmemektedir. Kuzey, Yıldız ile sözlendikten sonra üniversite için İstanbul’a gittiğinde bir başka kadına aşık olup evlenmiş ve o kadından 3 çocuğu olmuştur. Yıldız’ı adeta yüzüstü bırakan Kuzey, Yıldız’a yaşattıklarının benzerini 20 yıl sonra yaşamış ve terk edilmiştir. Üstüne üstlük bir de dolandırılarak batma noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce büyük umutlarla geldiği şehri, büyük hayal kırıklıkları ile birlikte ve 3 çocuğunu da alarak terk etmek zorunda kalmıştır. Memleketine dönmeye karar veren Kuzey, kendisinin tekrar doğduğu yere kabul ettirmeye çalışacak, kabul ettiremese bile orada kalacaktır.

Fakat Yıldız, Kuzey’i pişman etmeye ve onu geldiği yere geri göndermeye ant içmiştir. Olayların içine Kuzey ve Yıldız’ın dışında; biri yetişkin bir kadın, biri ergen ve biri de çocuk yaşta olan 3 çocuk eklenince olaylar kontrolden çıkma noktasına gelir. İki aile adeta birbirine düşman olmuştur artık. Bundan sonra Kuzey’i ne kendi ailesi kabul eder ne de diğer köylüler. Yıldız da her fırsatta Kuzey’e hayatı zindan etmektedir. Her şey Kuzey’in söyleyeceği tek bir cümleye bakmaktadır. Kuzey’in söyleyeceği bir cümle ile ya her şey bitecek ya da Karadeniz koca bir yangın yeri olacaktır.

Son Bölümde Neler Oldu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, geçtiğimiz Cumartesi günü 40. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyenler son bölümü de adeta soluksuz seyretti. Dizinin son bölümünde, senelerce bekleyişin ardından hayallerini gerçekleştirme arzusu ile karşılarına çıkan her engeli aşan ikilinin karşısına bu kez bambaşka bir tehlike daha çıktı. Cevher boş durmayarak hain planlarını devreye soktu ve Kuzey’i yeni felaketlerin içine soktu. Öte yandan Yaşar’ın iyileşmesi ve yaşananları hatırlamaya başlaması ile her şey tekrardan kör düğüm oldu. İkili tam rahat bir nefes alacak derken asıl tehlike karşılarına çıktı. Kuzey ve Yıldız, yıllardır hayalini kurdukları evliliklerine doğru emin adımlarla giderken, Cevher ortalığı karıştırarak Kuzey’i yepyeni felaketlerin içine attı. Cevher’in yaptıklarıyla biçare kalan ikili, yetmezmiş gibi bir de Yaşar’ın her şeyi hatırlamaya başlaması ile kendilerine düşman kesilmesi ile uğraşmaya başlamak zorunda kaldı.

Seyirciler 41. bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

23 Kas 2020 - 09:50 - Medya