Benim Adım Melek Dizisiyle İlgili Şok Eden Final İddiası! Dizi Final mi Yapıyor? Haberler Her Yerde Çalkalanıyor…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek’in yapımcılığını Üs Yapım üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturuyor. İlk kez 25 Eylül 2019 tarihinde ekranlara gelen dizinin senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon birlikte kaleme alıyor. Dram türündeki dizinin başrollerinde; Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk bulunuyor. Çekimleri İstanbul ve Gaziantep’te yapılan dizi, 2 sezondur ekranlarda seyircisi ile buluşuyor.

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Benim Adım Melek dizisi ile ilgili şok iddialar ortaya atıldı! Dizinin final tarihi konuşulmaya başlandı ve özellikle sosyal medyada dizinin ne zaman final yapacağı tartışmaları başladı. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği sevilen dizi Benim Adım Melek’in final kararı adeta gündeme bomba gibi düştü. Çekimlerine Belgrad’da başlanan ve Gaziantep’te devam eden dizi ile ilgili kesin bir final açıklaması gelmedi. Ancak sosyal medyada dizinin bitirileceğine dair iddialar yer alıyor. Sosyal medyada dizinin sevenleri bu haberlerin doğru olmamasını diliyor.

Reytinglerde 1 Numara

TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi, yayınlandığı günlerde sürekli reytinglerde üst sıralara oynuyor. Hatta 5 Eylül yayınında reyting sıralamasında en çok izlenen dizi olarak kayda geçmişti. Dizi her ne kadar ilgi ve sevgi ile takip ediliyor olsa da dizinin bitirileceğine dair sosyal medyada dolaşan dedikodular, dizinin sevenlerini bir hayli üzmüş durumda.

Fakat dizinin sevenlerinin üzülmemesi gerekiyor, çünkü Benim Adım Melek dizisi ile ilgili çıkan “final yapacak” ve “dizi bitirilecek” gibi iddialar asılsız ve gerçeği yansıtmıyor. En azından kanaldan veya yapım şirketinden böyle bir karar açıklanmadı. Daha önceki bilgilere dayanarak; Benim Adım Melek dizisi şu anda ikinci sezonuna devam ediyor ve üçüncü sezondan önce final yapmayacağı biliniyor. Zaten dizinin reyting seviyeleri de oldukça tatmin edici durumda görünüyor. Dizinin yönetmeni tarafından yapılan bu açıklama ile birlikte, final dedikodularına da bir son nokta koyulmuş oluyor.

Bir diğer yandan, dizinin başrolü Nehir Erdoğan da konuyla ilgili çıkan dedikodularda, sosyal medyada soru yağmuruna tutulmuştu. Güzel oyuncunun birçok seveni, dizinin bitmesini istemediğini sosyal medyada dile getirdi. Nehir Erdoğan konuyla ilgili açıklama yapmadı fakat zaten böyle bir gerçeklik bulunmuyor.

Dizinin “Melek”i Nehir Erdoğan Kimdir?

Benim Adım Melek dizisinin “Melek”i Nehir Erdoğan, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve burayı bitirdi. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu.

Erdoğan kısa bir süre için ABD'de yaşamış, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye'ye geri dönmüştür. Bugüne kadar çeşitli televizyon kanallarında oyunculuk ve sunuculuk yapmış; filmlerde rol almıştır. 2008 yılında, Huysuz Virjin, İbrahim Tatlıses gibi isimlerin jüri koltuğunda bulunduğu Popstar Türkiye programının sunuculuğunu Osmantan Erkır ile birlikte gerçekleştirmiştir.

23 Kas 2020 - 13:12 - Medya