O İsim Kuruluş Osman Dizisinin Belalı Adamı Olacak! Önceden İyi Adamdı Artık Kötü Adam Rolünde Oynayacak!

Her hafta ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi üstün başarısıyla sevenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı dizide, Nurettin Sönmez, Ayşegül Günay, Tamer Yiğit, Didem Balçın, Özge Törer ve Buse Arslan gibi ünlü oyuncularda yer alıyor. Üstün başarısıyla çekimlerine devam eden dizinin reytinglerde ki tek rakibi ise Sadakatsiz dizisi. Yayınlanan haberin ardından o isim Kuruluş Osman dizisinde ki en belalı isim olacak. Önceden iyi bir adam olan

Oldukça başarılı olan dizi sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin başarılı oyuncularından birisi de Çağrı Şensoy olarak biliniyor. Ünlü oyuncu, Savaşçı dizisinde Kürşat karakterine hayat veriyordu daha sonra Kuruluş Osman ile yeniden ekran karşısına çıktı. 2006 yılından bu yana oyunculuk yapan Çağrı Şensoy, Kavak Yelleri dizisinde ki Alp karakteri ile televizyon dünyasına giriş yapmıştı. Daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Deli Hüseyin Paşa karakterine hayat vererek ününe ün kattı.

Cerkutay Karakteri Kötü Adam Rolünde!

En son Savaşçı dizisinde yer alan ünlü oyuncu, uzun bir süre ekran karşısına çıkmamıştı. Dinlenmesinin ardından Kuruluş Osman dizisi ile yeniden sevenleriyle buluştu. Ünlü oyuncu dizide Cerkutay karakterine hayat vermeye başladı. Kötü adam rolüne hayat veren Çağrı Şensoy, dizinin setinde ne kadar büyülendiğini ve omuzlarında hissettiği o sorumluluktan bahsetti. Dizi ekibinin yoğun bir çalışma süreci geçirdiğinden bahseden oyuncu, büyük bir yapım içerisinde olduklarını dile getirdi.

Yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ünlü oyuncu Çağrı Şensoy, “O kadar büyük bir organizasyon ki, bu kadar fazla insanın böylesine büyük bir yapımda çalışması, beraber çalışabilmesi ve herkesin ortak bir dili kusursuz şekilde konuşabilmesi gerçekten çok etkileyici. Bu mükemmelliği, insanların başarısını ve emeğini görünce insanın omuzlarında bir sorumluluk hissetmesi çok olası bir durum haline geliyor. Her zaman olduğu gibi benimde ilk günüm oldukça zor geçti. Bunun yanı sıra ilk başladığım gün adeta büyülenmiştim. Bu duygu küçük bir baskının yanı sıra büyük bir coşkuya bıraktı yerini. Ben adeta büyülendim.” Sözlerini dile getirerek dizinin çekim aşamalarında ne kadar büyülendiğini belirtti. Bunun yanı sıra kötü adam rolünün oldukça zor olduğunu dile getirdi.

28 Kas 2020 - 11:11 - Medya