Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Talat Bulut'a Eda Ece'den Olay Yaratacak Veda! Görenlerin Ağzı Açık Kalıyor!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma, izleyenleri yeni bölümleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Son bölümlerde birçok oyuncuların veda etmesi yerine yeni oyuncular gelmesi binlerce kişinin ağzını açık bıraktı. Sürpriz bir şekilde diziden ayrılanlar da vardı diziye yeni gelen isimler de vardı. İlk bölümleri adeta Yaprak Dökümü gibi olan Yasak Elma, son bölümlerinde hikâyesini değiştirmiş gibi duruyor. İşte haberin tüm detayları…

Sevilen oyuncu Talat Bulut, ayrılan oyuncular arasında yer alırken Eda Ece ile vedalaşma görüntüleri gündeme geldi. Bu veda sonrasında Eda Ece’nin ağzından bir şeyleri kaçırmış olmasını düşünen takipçiler, hangi sürpriz ile karşı karşıya kalacaklarını merak ediyor. Talat Bulut ile vedalaşan Eda Ece ile aralarındaki konuşma bir ipucu olabilir mi merak konusu oldu.

Sette yer alan oyuncular Talat Bulut’un ayrılmasına veda konuşması düzenledi. Talat Bulut için düzenlenen vedada birçok kişi yer almıştı. Eda Ece’nin sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Talat Bulut için düzenlenen vedada yer almıştı. Sosyal medyada bu video için birçok yorum yapılırken kısa sürede gündem haline geldi.

Kısa Vedanın Arkasında Ne Var?

Talat Bulut’un Eda Ece’nin bu paylaşımı için şu sözleri söyledi; Dizide yer alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu veda çok hızlı oldu. Dizide beraber yer aldığım Eda Ece için teşekkürler dileklerinde bulundu. Eda Ece’nin veda videosunda çok kısa süre paylaşım yapılması görenlerin dikkatini çekti.

Vedadan sonra tekrardan buluşmak üzere diyen Eda Ece, bu sözleri ile yeni bir dizide tekrardan mı buluşacaklar tahminlerini düşündürmeye başladı. Sosyal medyada takipçiler video için birçok yorumda bulundu. Çok kısa vedanın ardından Talat Bulut’un dizide rol alan arkadaşlarına teşekkür ettiği mesajı yayınladı.

Eda Ece’nin imalı sözler ile Talat Bulut’a veda etmesi herkesin aklında soru işareti bıraktı. Yasak Elma dizisinden birçok oyuncunun çıkması gündeme gelirken diziden ayrılacak yeni oyuncular merak ediliyor. Eda Ece’nin Talat Bulut’a ettiği vedadaki kısa konuşması akılları iyice karıştırmış durumda.

26 Kas 2020 - 13:59 - Magazin