Eser Yenenler Yeniden Çok Güzel Hareketler Bunlar Programında! Öyle Bir Skeç Yazıldı Ki, O Dizi Yerle Bir Oldu!

Eser Yenenler yıllar sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibine geri döndü! Eser Yenenler 29 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan 63. bölümün de açılışını yapan isim oldu. Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile büyük kitlelere ulaşan Eser Yenenler, yıllar önce kendisinin geçtiği sahnelerde ilerleyen gençlere destek olmak için programın bu haftaki yeni bölümüne konuk oldu.

Bir süre önce Covid-19 virüsüne yakalanan ve bu süreci normal şekilde atlatan Yenenler, öte yandan Haziran ayından bu yana kilo vermek için çabalıyordu. 20 kilodan fazla veren Eser Yenenler, karantina döneminde ise bu diyete ara vermek zorunda kalmıştı. Verdiği kilolar ile özellikle sosyal medyada sevenleri tarafından mesaj ve yorum yağmuruna tutulan Eser Yenenler ’in, tekrar diyete başlayacağı düşünülüyor.

Gündemden Düşmeyen O Diziye Efsane Gönderme!

TV 8 ekranlarındaki programı şu sıralar devam etmeyen Eser Yenenler tekrardan ÇGHB 2 programı ile ekranlara da dönmüş oldu. Yılmaz Erdoğan ve öğrencilerinin yer aldığı sevilen programda, bu hafta da oldukça neşeli geçecek. Sosyal medyada Instagram hesabı üzerinden fragmanı paylaşan Yenenler; “Yıllar sonra yine, yeni, yeniden Çok Güzel Hareketlere hoş geldiniz.” notunu da paylaştığı videoya düştü.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının yeni bölümünde bir de gönderme var! Neflix’te yayınlanan ve bir süredir gündeme bomba gibi oturan dizi Bir Başkadır dizisine yapılan gönderme, oldukça beğenilmiş görünüyor. Dizide Öykü Karayel’in canlandırdığı Meryem karakterinin parodisi, fragmanda yer alıyor.

Eser Yenenler Kimdir?

11 yaşında tiyatroya başlayan oyuncu, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa'da doğdu. İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa'da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa'da, Gazi Anadolu Lisesi'nde okudu. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İki ablası bulunan Eser Yenenler ‘in, 6 yaşındayken babası vefat etmiştir.

Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer aldı. BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı. 2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak ‘tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan programı yaptı. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yaptı. Şu sıralar ara verilmiş olsa da TV8 kanalında, "Eser Yenenler Show" programını sunmaktadır.

26 Kas 2020 - 18:34 - Medya