Misafir Dizisi Bu Akşam Ekranlarda Olacak mı? Misafir Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? FOX TV Yayın Akışında Misafir Var Mı?

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak olan Misafir dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başlıyor. İddialı hikayesi, görkemli çekim mekanları ve usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine ilk fragmanı ile çeviren Misafir dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak olan Misafir dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başlıyor. İddialı hikayesi, görkemli çekim mekanları ve usta oyuncu kadrosu ile tüm gözleri üzerine ilk fragmanı ile çeviren Misafir dizisi, bu haftadan itibaren FOX TV yayın akışındaki yerini alıyor. Öte yandan Misafir dizisi, yayın için o günü seçiyor! Peki, Misafir dizisi bu akşam ekranlarda olacak mı? Misafir dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? FOX TV yayın akışında Misafir var mı? İşte, detaylar…

Yayınlanan ilk bölüm fragmanı ile tüm gözleri üzerine çeviren Misafir dizisi, OASIS isimli bir diziden senaryoya uyarlanarak, FOX TV ekranlarındaki yerini almak için tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Yakın zamanda seyirci karşısına çıkmaya başlayacak olan Misafir dizisinin başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay yer alıyor. Sezonun en iddialı uyarlamasından biri olmayı hedefleyen Misafir dizisi, yayın günü olarak ise, zorlu yapımların yer aldığı o günü seçiyor!

Travmatik bir çocukluk geçirmiş ve hafızasını kaybetmiş olan genç bir kadın ile eşini henüz kaybetmiş olan üç çocuklu bir babamın umut dolu karşılaşma hikayesini seyirci karşısına çıkarmak için kolları sıvayan Misafir dizisi, yayın gününü belirlemiş bulunuyor. 4 Kasım 2021 Perşembe günü ilk bölümü ile FOX TV ekranlarındaki yerini alacak olan Misafir dizisi, bu haftadan itibaren her perşembe saat 20.00’da seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. Aynı gün Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı gibi iddialı diziler ile yarışacak olan Misafir dizisinin reytinglerdeki sıralaması da şimdiden merak ile bekleniyor. Öte yandan Misafir dizisi, FOX TV yayın akışındaki yerini de o gün itibariyle alıyor!

1 Kasım 2021 Pazartesi günü yeni haftanın yayın akışını yayınlayacak olan FOX TV, yayın akışına Misafir dizisini de eklemeyi planlıyor. Oyuncu kadrosunda, Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi iddialı isimleri bulunduran Misafir dizisinin önümüzdeki haftadan itibaren her perşembe saat 20.00’da FOX TV ekranlarının yayın akışındaki yerini alması bekleniyor!

26 Eki 2021 - 16:19 - Dizi Haberleri