Benim Hayatım Dizisi Bu Akşam Ekranlarda Olacak mı? Benim Hayatım Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? Star TV Yayın Akışında Benim Hayatım Var Mı?

Star TV ekranlarının bu sezonki iddialı yapımlarından biri olan Benim Hayatım dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Yeni sezona çok yakın zamanda merhaba demek üzere olan Benim Hayatım dizisi bu akşam var mı? işte o sorunun cevabı....

Star TV ekranlarının bu sezonki iddialı yapımlarından biri olan Benim Hayatım dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Yeni sezona çok yakın zamanda merhaba demek üzere olan Benim Hayatım dizisi, yayın tarihini de bugün itibariyle belirlemiş bulunuyor. Usta oyuncu kadrosu ve orijinal hikayesi ile Star TV ekranlarının yayın akışındaki yerini alan Benim Hayatım dizisi, o gün seyircisi ile buluşuyor! Peki, Benim Hayatım dizisi bu akşam ekranlarda olacak mı? Benim Hayatım dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Star TV yayın akışında Benim Hayatım var mı? İşte, detaylar…

Star TV ekranlarına BVB Yapım imzası ile giriş yapmaya hazırlanan Benim Hayatım dizisi, yeni sezonun iddialı olması beklenen yapımları arasında yer alıyor. Orijinal bir hikaye ve usta oyuncu kadrosu ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Benim Hayatım dizisi fragmanından bu yana büyük bir ilgi ile televizyon izleyicisi tarafından bekleniyor. Öte yandan Benim Hayatım dizisinin yayın tarihi bugün itibariyle belli olmuş bulunuyor!

Yeni kuşağın genç isimleri ile usta oyuncuları bir araya getirmiş olan Benim Hayatım dizisi, başarılı bir oyuncu kadrosu ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş (Hayat) ve Genco Özak (Ali) isimlerini bulunduran Benim Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda ise; Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Esra Ronabar (Handan), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker (Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves) gibi önemli oyuncular bulunuyor. Öte yandan Benim Hayatım dizisi, an itibariyle seyircisinin karşısına çıkacağı tarihi belirlemiş bulunuyor!

Bir süredir fragmanları ile seyircisini heyecanlandırmayı başaran Benim Hayatım dizisi, bu hafta itibariyle Star TV ekranlarının yayın akışındaki yerini alıyor. Yayın için Teşkilat ve Yargı isimli diziler ile yarışmayı tarih eden Benim Hayatım dizisi, ilk bölümünü 31 Ekim 2021 Pazar günü yayınlıyor. Bu haftadan itibaren her pazar saat 20.00’da seyircisi ile buluşacak olan Benim Hayatım dizisinin tekrar bölümlerinin de sık sık hafta boyunca seyirci ile buluşması bekleniyor.

26 Eki 2021 - 16:53 - Dizi Haberleri