Sadakatsiz Dizisinden Beklenmedik Ayrılık! Asya Öldü Mü? "Cansu Dere Diziden Ayrılıyor!"

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, yeni bölümleri ile reyting listelerinde yükselmeye devam ediyor. Son günlerde gündeme gelen haberlerden birisi olan Sadakatsiz dizisi, son bölümden sonra izleyenlerin aklında büyük soru işaretleri bıraktı. Doktor Asya ölecek mi? İşte haberin tüm detayları…

Sosyal medyada Sadakatsiz dizisi hakkında birçok paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlarda dizinin yeni bölümlerinde ayrılacak oyuncular yer alıyor. 9. Bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Sadakatsiz dizisi, Asya’nın talihsiz bir olay yaşaması sonucu kafasına aldığı ağır darbeden sonra ölecek mi ölmeyecek mi merak edilmeye başlandı.

Yeni bölümde en çok merak edilenler arasında olan Doktor Asya karakteri, aldığı darbeden sonra hayata tutunabilecek mi merak ediliyor. Birçok kullanıcı Cansu Dere için diziden ayrılacağına dair iddialar ortaya attı. Başına aldığı darbeyi bilerek yaptığı ortaya çıkan Asya’nın ölmediği ortaya çıktı. Volkan’ı kandırmak için böyle bir plan yaptığı herkesi şoke etti.

Volkan’ın ne kadar kötü bir kişiliğe sahip olduğunu Ali’ye göstermek için böyle bir oyun oynamış. 2 sezonunda 10. Bölümden sonra final yapacağı merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinin gelecek haftaki 9. Bölümde neler yaşanacak merak konusu oldu. Asya öldü olarak biliniyordu fakat Volkan için yaptığı oyunlardan bir tanesiymiş.

Asya Karakteri Diziden Ayrılacak mı?

Asya’nın Volkan arasında olan bağı giderek kopmaya başlarken aralarındaki anlaşmazlıklar ve şiddetli geçimsizlikler ekranlara gelmişti. İkilinin birbirlerinden intikam alması yeni bölümlerde nelerin olacağı merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya, Volkan için hangi oyunlar ile ekranlara gelecek merak konusu.

İki farklı tarafta da olaylar giderek büyürken beklenmedik kararlar alınıyor. Sürprizler ile izleyenleri şoke etmeye devam eden dizi, Ali’nin arada kalması sonucunda neler olacak bilinmiyor. Kanal D ekranlarının dikkat çekmeyi başaran dizisi Sadakatsiz, reyting sıralamasında da kendini tüm Türkiye’ye duyurmaya başarmış durumda.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncu kadrosu bulunuyor. Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un hayat verdiği Melis Sezen ve Burak Sergen karakteri izleyenleri büyülemeyi başarmış durumda. Yeni bölümleri ekranlara gelmesi heyecanla beklenilen dizide neler olacak merak konusu.

26 Kas 2020 - 15:38 - Medya