Hangi Burç Kin Tutamaz? Hangi Burcun İçinde Hiç Kötülük Bulunmaz?

Kişilerin sinir halinde ve kin tutmasında etkili olan burçlar, kavga halinde nasıl bir kişiliğe büründüğünüz hakkında karşı tarafa ipuçları verebiliyor. Bazı Zodyak kuşağının burçları kin ile dolu iken; bazıları kini altın tepsi de sunsalar elini uzatmıyor! Sizde kin tutan ve kin tutmayan burçları merak ediyorsanız işte size ayrıntılar...

Kişilerin sinir halinde ve kin tutmasında etkili olan burçlar, kavga halinde nasıl bir kişiliğe büründüğünüz hakkında karşı tarafa ipuçları verebiliyor. Bazı Zodyak kuşağının burçları kin ile dolu iken; bazıları kini altın tepsi de sunsalar elini uzatmıyor! Peki, hangi burç kin tutamaz? Hangi burcun içinde hiç kötülük bulunmaz? İşte, detaylar…

Kin tutmayı sevmeyen burçların başında gelen Kova burcu kişileri, hayatlarında pek çok işi aynı anda yaptıkları için hiçbir şeyi takılacak kadar boş vakit bulamıyor. Bunun yerine eğlencesine ve yaşamına geri dönmeyi tercih eden Kova burcu kişileri, tartışmalarda karşısındaki kişiye aman aman öfke göstermiyor. Onun için hiçbir sorun kendisini üzecek ve eğlencesinden geri kalacak kadar önemli olmuyor. Kavgalarının pek çoğunda sivri dillerini kullanmayı tercih eden Kova burcu kişileri, karşısındakinin canı acıtmayı çok iyi bilse de bunu kısa süreli olarak yapıyor. Küsmeyi bilmeyen ve asla kin tutmayı tercih etmeyen Kova burcu kişileri, kendileri için bunu yapmayı tercih ediyor. Ancak listenin devamında yer alan burçlar, istese de kin tutamıyor!

Kin dendiğinde “O ne” diyecek kadar olaya uzak olan Yay burcu kişileri, küsmeyi ve öfkelenmeyi hiç ama hiç beceremiyor. Pozitif enerjileri ile sadece kendi yaşamını değil, çevresindekilerin yaşamını da neşelendiren Yay burcu kişileri, her olayda bardağın dolu tarafını görmeyi tercih ediyor. Yaşamın zevkine varmaya bayılan bir burç olan Yay burcu kişileri için, ne olursa olsun güneş her sabah doğuyor. Dolayısıyla bu zevkten başkaları için geri kalmaya kendilerine yakıştıramayan Yay burcu kişileri, öfkelerini ve sinirlerini anlık olarak yaşıyor. Damarına basılmadıkça işi kavgaya götürmekten hoşlanmayan Yay burcu kişileri, hiçbir olayda kötü düşünmeyi sevmiyor. Ancak listenin zirvesinde yer olan o burç, istese de kötü düşünemiyor!

Kini savuşturmayı, öfkeyi dindirmeyi ve küslükleri sonlandırmayı bir görev olarak üstüne almış olan Terazi burcu kişileri, çevrelerinde halihazırda ılımlı yapıları ve dengeli iletişim politikaları ile tanınıyor. Kolay kolay kimseler ile kavga edemeyen Terazi burcu kişileri için bu durum adeta bir yaşam prensibine dönüşmüş bulunuyor. Her zaman barıştan yana olan Terazi burcu kişileri, kavga en son çıkartacak olan burçlardan biri olarak Zodyak kuşağındaki yerini alıyor. dolayısıyla kindi, küslüktü Terazinin hiç ama hiç bulaşmayacağı duygu durumları arasında bulunuyor.

28 Eki 2021 - 15:32 - Yaşam