Pelin Öztekin’inden Yürek Hoplatan Pozlar! Görenlerin Aklı Yerinden Çıktı, Milyonlar Delirdi! Tam Tamına 93 Kilo Verip…

Bir süredir babası Rasim Öztekin ölümü nedeniyle ortalıklarda görünmeyen ve yasını yaşayan Pelin Öztekin, yeniden ortalığa çıktı. Pelin Öztekin’in o hallerini görenler şaşkınlığı gizleyemedi. İşte detaylar...

Haber albümü için resme tıklayın

Bir süredir babası Rasim Öztekin ölümü nedeniyle ortalıklarda görünmeyen ve yasını yaşayan Pelin Öztekin, yeniden ortalığa çıktı. Pelin Öztekin’in o hallerini görenler şaşkınlığı gizleyemedi. Kameralara verdiği o pozlar ile nefesleri kesen Pelin Öztekin, verdiği kiloların yanı sıra güzelliği ile de baş döndürmeyi başardı. Peki, Pelin Öztekin nasıl bir poz verdi? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin Öztekin, babasının da etkisi ile çok küçük yaşlarda başladığı tiyatro serüvenine ünlü bir oyuncu olarak devam etmeyi başardı. Çok Güzel Hareketler isimli eğlence programı ile tanınmaya başlanan Pelin Öztekin’in o halini bilenler, şimdiki halini görünce tanıyamaz hale geldi. Öte yandan Çok Güzel Hareketler isimli eğlence programının ardından pek çok iddialı dizi ve filmde rol alan Pelin Öztekin, bir süredir ortalarda görünmüyordu. Ünlü oyuncu ortaya çıkar çıkmaz, adeta herkesin nefesini kesti!

Çok Güzel Hareketler isimli eğlence programında rol alırken, bir hayli kilolu olan Pelin Öztekin, seyirci tarafından sempatik bulunuyordu. Kilolarının sağlık durumunu etkilemeye başladığında bir karar vermek zorunda kalan ünlü oyuncu Pelin Öztekin, 2014 yılında 153 kiloyken mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyatın ardında 6 ayda 53 kilo veren ünlü oyuncu Pelin Öztekin, tanınmayacak dereceye indi. Kilo vermeye bu noktadan sonra da devam eden Pelin Öztekin, 25 kilo daha vererek toplamda 93 kiloya veda edip 60 kiloya kadar inmeyi başardı. Öte yandan babasının ölümünün ardından bir süredir kendisini eve kapatan Pelin Öztekin, herkesi etkileyen o pozları ile meydanlara çıkmaya başladı!

Mide küçültme ameliyatı sonrası 93 kilo veren Pelin Öztekin, ertelediği tatilini gerçekleştirdi. Ekim sonunda çıktığı Kaş tatiline çıkan ünlü oyuncu, tatilinden onlarca kareyi takipçileri için Instagram hesabından paylaştı. Paylaştığı bikinili fotoğrafı ile kendine adeta hayran bırakan Pelin Öztekin, takipçilerinden de tam not almayı başardı. Hem azmi hem de güzelliği ile ilgili pek çok yorumu art arda alan Pelin Öztekin, o fotoğrafları ile binlerce beğeni de aldı.

30 Eki 2021 - 17:00 - Magazin