Sadece Tek Bir SMS ile Sizlerde İhtiyacınız Olan Nakde Kavuşabilirsiniz! Tam Tamına 30 Bin Lira Sadece Tek Bir SMS Sayesinde Ceplere Giriyor!

TC kimlik numaranız ile 36 ay vadeli 30 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz! Üstelik bu başvurunuzu SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Covid-19 salgını sürecinde vatandaşların krediye olan ihtiyaçları artarken, SMS ile kredi başvuru olanağı ile birçok vatandaş rahat bir nefes alabilecek. Bu kapsamda vatandaşların yapması gereken tek şey SMS ile başvuru! Vatandaşlar 30 bin TL’ye kadar, 36 ay vadeli olan kredi olanaklarından, TC kimlik numarası ile nasıl yararlanabileceğini araştırıyor.

Yine KrediGO uygulaması ile vatandaşlar hangi bankadan olursa olsun başvuru gerçekleştirebilmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan vatandaşlar, eğer QNB Finansbank müşterisi ise bu kredi imkanından anında yararlanabilmektedir. Vatandaşların bu krediye başvuruda bulunabilmesi için hiçbir şart veya gereklilik aranmıyor! İsteyen herkes, her an SMS ile kredi başvuru yapabiliyor. Bu kapsamda ilgili bankaların müşterileri olmamaları durumunda dahi, vatandaşların kredi başvuruları değerlendirmeye alınıyor. Fakat bu işlemin ardından ilgili şubelere giderek asıl başvuruların yapılması gerekiyor.

QNB Finansbank tarafından yapılan duyuru kapsamında birçok vatandaş SMS ile kredi başvurusu yapabilecek! Finansbank müşterisi olmayan vatandaşlar da SMS ile kredi başvurusu yapabilecek. Öte yandan bu bankanın müşterileri, başvurularını anında gerçekleştirebilecek. Yine QNB Finansbank’ın Alo kredi hattını arayan herkes, telefon aracılığı ile anında kredi başvurularını gerçekleştirebilecek. Bu kapsamda telefon ve internet üzerinden başvurularını gerçekleştiren müşterilerden herhangi bir belge ya da gereklilik talep edilmeyecek. Farklı kredi olanaklarından yararlanmak isteyen birçok vatandaş QNB Finansbank tarafından sunulan bu kredi olanaklarına başvurularını gerçekleştirebilecek.

Finansbank 30 Bin TL’ye Kadar Kredi Olanağı ve İhtiyaç Kredileri

Covid-19 salgın sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılar sonrasında birçok banka kredi adımları atarken Finansbank’tan da beklenen hamle geldi ve Finansbank ihtiyaç kredileri açıklandı. Bu kapsamda vatandaşlar acil kredi başvurularını yaparak bu kredi olanaklarından yararlanabilecek. Koşulları sağlayan müşteriler, TC kimlik numarası ile SMS göndererek çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilecek. SMS yerine internet bankacılığı kullanarak da bu başvurular tek tıkla yapılabilmektedir.

Finansbank tarafından sağlanan kredi imkanlarından biri de kolay ödemeli kredi olanağı olarak karşımıza çıkıyor. Bu kredi avantajı ile vatandaşlar, hemen kredi kullanarak taksitlerini düşük miktarlarda başlatabiliyor.

Taşınma Kredisi

QNB Finansbank taşınma kredisi de diğer birçok kredi imkanı gibi vatandaşların oldukça ilgisini çekmiş durumda. Bu kapsamda farklı bankaların müşterileri de kredi olanağından yararlanabiliyor. Bu kredi için, son 1 yıl içinde Finansbank’tan kredi kullanmayan vatandaşlar başvuru yaparak, özel faiz oranları ile bu krediden yararlanabiliyor.

Doğum Günü Kredisi

Finansbank tarafından “kişiye özel” olarak sağlanan bu kredi ise vatandaşların karşısında Doğum Günü Kredisi olarak çıkıyor. Finansbank müşterileri, doğum günlerinde kendilerine özel olarak sunulan bu kredi olanağından faydalanabiliyor.

Ayrıca Finansbank’ta daha birçok kredi çeşidi bulunuyor. Örneğin ihtiyaç kredisi ve borç transfer kredisi bunlardan sadece birkaçı!

30 Kas 2020 - 18:28 - Ekonomi