Survivor All Star Hakkında Her Şey Ortaya Çıktı! İfşa Üzerine İfşa Edildi, Görenler Dondu Kaldı! O İsimler…

Bir süredir kimlerin yer alacağı merak ile takip edilen 2022 yılı Survivor All Star yarışmasının yarışmacıları ifşalandı. Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin çektiği bir video ile ortaya çıkan o isimler, Survivor hayranlarını bir hali şaşırtmayı başardı. İşte size 2022 Survivor ile ilgili önemli ifşalar...

Bir süredir kimlerin yer alacağı merak ile takip edilen 2022 yılı Survivor All Star yarışmasının yarışmacıları ifşalandı. Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin çektiği bir video ile ortaya çıkan o isimler, Survivor hayranlarını bir hali şaşırtmayı başardı. 2022 yılı Survivor All Star yarışmasına katılacak olan 22 ismin 20’sini birden açıklayan Ata Benli, ifşa üzerine ifşa yaparak, Acun Ilıcalı’yı da adeta delirtti! Peki, 2022 yılı Survivor All Star yarışmasına kimler katılacak? İşte, detaylar…

Survivor 2021 yarışmasının finaline kısa zaman kala All Star çalışmalarına başlayan Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor Panaroma programına konuk olmuş ve 2022 yılı Survivor All Star yarışında görmek istediği isimleri açıklamıştı. Henüz hiçbir netlik olmadığını belirten Acun Ilıcalı; “Anıl Berk, Sercan, Berkan, Ogeday, Evrim, Elif, Seda, Sude” isimlerine teklif gideceğini belirtmişti. Mert için de bir oylama yapacağını duyuran Acun Ilıcalı, Survivor All Star’ın 10’a yakın ismini programın seyircisine duyurmuştu. O günden bugüne merak ile beklenen Survivor All Star 2022 kadrosu, sosyal medya fenomeni Ata Benli tarafından geçtiğimiz gün ifşa edildi!

Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından merakla beklenen 2022 yılı Survivor All Star kadrosu belli oldu. Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin ulaştığı Survivor All Star 2022 kadrosu fenomen tarafından çekilen bir video ile ifşa edildi. İfşa üzerine ifşa yapan Ata Benli, Survivor All Star 2022 kadrosuna katılacağını iddia ettiği 20 ismi tek tek açıkladı. Geriye kalan 2 isim ile de ilgili açıklama gerçekleştiren Ata Benli; “22 ismin 20'sini sizlere açıklayacağım. Diğer iki isimden biri kesin diğeri ise açıklama yapmamı istemedi” ifadelerini kullandı. Öte yandan Ata Benli’nin ifşa ettiği o isimler Survivor seyircisini şoke etmeyi başardı!

Geçtiğimiz gün çektiği video ile milyonlarca kişi tarafından izlenen sosyal medya fenomeni Ata Benli, Survivor All Star yarışında dahil olacak 22 ismin 20’sini açıkladı. Ata Benli’nin ifşasına göre, Survivor All Star yarışına dahil olan isimler; Ogeday Girişken, Semih Öztürk, Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı, Sercan Yıldırım, Damla Can, Mert Öcal, Hikmet Tuğsuz, Nagehan Karadere, Furkan Kızılkaya, Evrim Keklik, Elif Gönen, Batuhan Karacakaya, Gizem Kerimoğlu, Berkan Karabulut, Turabi, Seda Ocak, Anıl Berk Baki, Yusuf Karakaya ve Berkay Yuvakuran oldu.

25 Eki 2021 - 10:01 - Medya