Mucize Doktor Dizisine Öyle Bir İsim Katılacak Ki, Tozu Dumana Katacak... Beklenen An Geldi!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor’da yeni oyuncu heyecanı başladı. Söylenenlere göre Ali Vefa’yı Nazlı’nın elinden alacak o isim olayları iyice karıştırdı. Nazlı ile aralarında olan tartışmalar devam ederken, Ali Vefa’ya arkadaş olacak yeni isim ekranlara gelecek. İşte haberin tüm detayları…

Dizide otizm rolü ile ekranlara gelen Ali Vefa karakteri son günlerde dikkatleri üzerine çekti. Nazlı ile aralarında olan tartışmalar giderek devam ederken Ali Vefa, daha fazla normal olamam elimden gelenin hepsi bu şeklinde Nazlı’nın karşısına geçmişti. Bu duruma üzülen Nazlı, yeni bölümlerde Ali Vefa’ya nasıl davranacak merak ediliyor.

Ali Vefa’nın giderek normale dönmesi dikkatleri çekerken Nazlı ile aralarında olan ilişki giderek farklı boyuta geliyor. Nazlı’dan korktuğunu itiraf eden Vefa, geçmişinde yaşadığı acıları tekrar hatırlıyor. Nazlı ile ilişkisinin biteceğini söyleyen dizi hayranları, sosyal medyadan tahminlerini dile getirmeye devam ediyor.

Yeni Bir Nazlı Mı Geliyor?

Diziye katılacak yeni oyuncu hakkında da birçok iddia ortaya atılmış durumda. Nazlı’nın yerine mi geçecek düşünceleri başlarken son bölümlerde Nazlı ile Ali’nin arasında olan anlaşmazlık ilişkinin biteceği yönünde tahmin ediliyor. Dizinin son bölümünde Ali Vefa’nın Nazlı’ya her şey için çok teşekkür ederim demesi dikkatleri çekmişti.

Ardından diziye Ezo isminde birinin katılacağı haberler gündem oldu. Ali Vefa’nın komşusu olarak yer alacak bu isim yeni bir arkadaş mı olacak merak konusu oldu. Ali Vefa’nın zor dönemlerinde yanında olması durumunda olayları iyice karıştırabilir. İlişki konusunda iyi olmayan Ali Vefa, yeni birini hayatına alacak mı merak ediliyor.

Nazlı ile yollarını ayıran Ali Vefa’ya kim göz kulak olacak? Yeni bölümlerinde akıllardaki tüm soru işaretleri cevabını bulacak mı? Ali Vefa’nın yeni ilişkiyi kabul edecek mi merak ediliyor. Dizinin 39. Bölüm tanıtımında Ali Vefa’nın sanki her şeye veda etmesi dikkatleri çekiyor. Nazlı’dan ayrılık kararı alarak yeni bölümde yalnız başına kacak olan Ali Vefa, diziye dâhil edilecek yeni isim ile aralarında neler yaşanacak?

24 Kas 2020 - 20:20 - Medya