O İsimde Koronavirüse Yakalandı! Sevgilisinin Son Durumu Merak Edildi! Milyonlar Şok İçinde Kaldı!

Ekranların sevilen ismi ünlü şarkıcı Hadise, magazin dünyasını sallamaya devam ediyor. 2020 yılına birlikte olduğu Kaan Yıldırım'la damgayı vuran Hadise uzun bir süre gündemde kalmış ve sevgilisinin kim olduğunu açıklamamıştı. Çift bir süre gözlerden uzak kimsenin bilmediği bir ilişki yaşamıştı. Bunun ardından geçtiğimiz günlerde annesi Gülnihal Açıkgöz'ün rahatsızlığı ile gündeme gelen Hadise, yine gündemde kalmaya devam etti.

Hadise, hem ilişkisi hemde annesiyle çıkan haberler üzerine herkesi çoka uğratmıştı. Bu haber karşısında yine tüm sevenlerini şoka uğrattı. Ard arda sosyal medyayı sallayan haberlerle gündemde olan Hadise bu sefer öyle bir konuyla gündeme geldi ki, sevenleri bu haber karşısında büyük bir üzüntü yaşadı. Yaptığı açıklama sonrası rahatsızlığını dile getiren Hadise, sosyal medya gündemine bomba gibi oturdu.

Hadise'de Koronavirüse Yakalandı!

Özel hayatıyla 2020 yılına damga vuran şarkıcı Hadise, koronavirüse yakalandığını dile getirdi. Uzun süredir sevgilisi Kaan Yıldırım ile aynı evde yaşayan şarkıcı, test sonucu pozitif çıkınca kendi evine geçti. Koronavirüs kapsamında sahne çalışmalarına uzun süredir ara veren Hadise, geriye kalan tüm vaktini sevgilsi Kaan Yıldırım ile beraber geçiriyordu. Geçtiğimiz günlerde belirtileri fark eden şarkıcı şüphelenerek Koronavirüs testi yaptırdı.

Ünlü şarkıcı Hadise test sonucunun pozitif çıkması üzerine İstinye'deki Residence'da kendini karantinaya aldı. Ünlü şarkıcının sağlık durumunda ki son noktanın ne olduğuna dair bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Bunun yanı sıra ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabı üzerinde de her hangi bir paylaşımda bulunmadı.

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali karakterine hayat vererek başrolü oynuyor. Oyuncunun devam eden dizi çekimleri nedeniyle Hadise, koronavirüs olması sonucu sevgilisinin yanında kalmak istemedi. Bu yüzden sevenleri Kaan Yıldırım'ı tehlikeye atmak istemediğini o yüzden Residence'de kaldığını dile getirdi.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ilişkisinden süpriz bir gelişme bekleyen sevenleri tüm ilgiyi çifte yöneltti. Ünlü şarkıcının 2020 yılında çıkardığı şarkısı Küçük Yol ise sevenleri tarafından büyük bir merakla beklenmiş ve yayınlandığı andan itibaren milyonlarca kişi tarafından dinlenmişti. Bunun yanı sıra çiftin sevenleri, Hadise'nin bu şarkıyı sevgilisi Kaan Yıldırım için çıkardığını iddia etmişti.

25 Kas 2020 - 12:22 - Magazin