Benim Hayatım Dizisi Nerede Çekiliyor? Benim Hayatım Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Çekiliyor? Benim Hayatım Dizisinin Çekim Yerleri Neresi?

İlk bölüm fragmanları ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başaran Benim Hayatım dizisi, sezona iddialı bir giriş yapmayı planlıyor. Hayat ismindeki genç bir kadının yaşadığı zorlukları konu alacak olan Benim Hayatım dizisi ile ilgili merak edilen detay ve çekim yeri bilgisi haberimizde...

İlk bölüm fragmanları ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başaran Benim Hayatım dizisi, sezona iddialı bir giriş yapmayı planlıyor. Hayat ismindeki genç bir kadının yaşadığı zorlukları konu alacak olan Benim Hayatım dizisi, fragmanı aracılığıyla seyircisine şimdiden pek çok ipucu vermeyi de başarıyor. Öte yandan televizyon izleyicisinin en çok merak ettiği konulardan biri olan Benim Hayatım dizisinin nerede çekildiği konusu da o ipuçları ile yanıt buluyor! Peki, Benim Hayatım dizisi nerede çekiliyor? Benim Hayatım dizisi İstanbul’un hangi semtinde çekiliyor? Benim Hayatım dizisinin çekim yerleri neresi? İşte, detaylar…

Yeni sezona Star TV ekranlarından giriş yapmaya hazırlanan Benim Hayatım dizisi, BVB Yapım imzası ile ekranlara gelmek için geri sayıma başlamış bulunuyor. İlk bölümü ile 31 Ekim 2021 Pazar günü Star TV ekranlarındaki yerini alacak olan Benim Hayatım dizisi; Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete ikilisinin senaristliğinde ve Orkun Çatak’ın yönetmenliğinde seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. İddialı oyuncu kadrosu ve orijinal hikayesi ile bir hayli sevilen Benim Hayatım dizisi, şimdilerde en çok çekim mekanları ile gündeme geliyor!

Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş (Hayat) ve Genco Özak (Ali) isimlerini bulunduran Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosunda ise; Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Esra Ronabar (Handan), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker (Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves) gibi birbirinden ünlü isimleri bulunduruyor. Oyuncu kadrosu kadar çekim mekanları ile de merak edilen Benim Hayatım dizisinin çekildiği ile fragmanın ve konusunun detayları ele veriyor!

Ekranların iddialı yapımlarından biri olması beklenen Benim Hayatım dizisi, çekim mekanları ile ilgili de televizyon izleyicisini bir hayli meraklandırıyor. Fragmanında yer alan köprü manzarası ve diğer detayları ile bir hayli dikkat çeken Benim Hayatım dizisi, İstanbul’a kızları Hayat’ın hayallerini gerçekleştirmek için taşınan bir konuyu ekranlara getirmeyi planlıyor. Dolayısıyla Benim Hayatım dizisinin pek çok sahnesi İstanbul ilinin çeşitli semtlerinde gerçekleştiriyor. Birçok noktaya çekim seti kurmuş olan Benim Hayatım dizisinin çekimleri ise, tam gaz devam ediyor.

26 Eki 2021 - 16:51 - Dizi Haberleri