Toyota Yaris Fiyatı Türkiye'de Açıklandı! Görenlerin Ağzı Açık Kaldı! Böyle Bir Para Biriminin Olmadığını İddia Eden Var...

Beklenen o model nihayet satışa sunuldu. Sevenlerinin büyük bir heyecanla beklediği modelin ülkemizde satışı başladı. Haberi duyan vatandaşlar hangi modelin yayınlandığını merak ederek haberin detaylarını okudu. Bunun yanı sıra merak edilen konular arasında modelin ne kadar fiyatla satışa sunulduğu oldu. Hem modeli hem fiyatı dijital bir lansmanda satışa sunuldu.

Toyota Yaris'in Türkiye fiyatı nihayet açıklandı. Yeni Toyota Yaris bugün yapılan dijital bir lansmanla satışa sunulmaya başladı. Toyota'nın TNGE platformu üzerinde geliştirilen B sınıfı otomobilin yeni Yaris fiyat listeside vatandaşlara sunuldu. Yapılan bu lansmanın ardından herkes büyük bir merakla arabanın fiyatını ve özelliklerini araştırmaya başladı. Merak eden vatandaşlarımız için bilgileri derledik ve sunduk...

Bugün itibari ile satışa sunulan Toyota Yaris'in fiyat bilgisi de açıklandı. Yeni Toyota Yaris'in fiyatları 209.000 TL'den başlıyor. Bunun yanı sıra Toyota Yaris Hibrit'in fiyatı ise 299.000 TL'den başlıyor.

İç kısmında ki bambaşka bir tasarımla karşımıza çıkan Toyota Yaris'in dijital olan gösterge paneli ise önceki gibi aynı standartlarda sunuluyor. Yuvarlak hatlı iç kısmında ki temassız şarj kablosu da standartlar doğrultusunda sevenlerinin karşısına çıkıyor. Orta konsolun üst kısmına yerleştirilen dokunmatik ekran ise fiziksel butonlara sahip. Bunların yanı sıra kapı içlerinin görüntüsü oldukça ön planda bir görüntü ortaya çıkarıyor. Yeni Toyota Yaris'in akıllı şerit takibi ve uyarlama hız sabitleme sistemi de donanımda sunulan Yaris çapraz kaza önleme sistemi ve yaya uyarısının gece çalışabilen versiyonuna sahip. 10 inç büyüklüğü olan yukarıya yansıtmalı gösterge de araca eklenen en yeni donanımlar arasında yerini alıyor.

Toyota Yaris Motor Seçenekleri!

Türkiye'ye iki motor tercihi ile gelen Yaris'in 1.5 litreye sahip hacmi, benzinli motorla beraber kullanılıyor. Hibrit seçenekte ise karma kullanımda 116 beygir güç üretebilen otomobil artık lityum-iyon pillere sahip. Bunun yanı sıra elektrikli kullanımı 130 km/s sürate kadar yapılabiliyor. Elektrik desteği olmayan araç ise 125 beygir gücüne sahip. Her iki modelde de sürekli değişken oranlı otomatik şanzıman standart olarak sunulmaya devam ediyor. Bu şanzıman, manuel modunda 10 ileri orana sahip.

Yeni Toyota Yaris Lansmana Özel Fiyatları!

Benzinlide dört, hibrit seçenekteyse üç donanım paketi olan yeni nesil Yaris'in fiyatları, benzinli tercih edildiğinde 209.100 TL'den 230.600 TL arasında değişiyor. Hibrit tercih edildiğinde ise 299.200 TL'den 336.300 TL'ye kadar çıkıyor.

24 Kas 2020 - 20:55 - Ekonomi