Garanti Bankasının O Kampanyasını Duyanlar Duygu Dolu Anlar Yaşıyor! Zor Durumda Olan Vatandaplar İçin Bir El de Garanti Bankası’ndan Geldi… Çok Uygun Oranla Veriyor!

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir bankalarından biri olan Garanti Bankası, eşsiz imkanları müşterilerine sunuyor! Nakde sıkışan, iş kurmak isteyen veya yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlar, Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisinden yararlanmak için, araştırmalara koyuldu.

Garanti Bankası, vatandaşlara 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı tanıyor! Garanti Bankası’nda kredi kampanyası başladı ve 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sağlandı. Başvuru için gerekli şartlar nedir, 100 bin TL ihtiyaç kredisi kimlere verilir, 60 ay vadeli kredi veren bankalar hangileri, sorularının yanıtını arayan vatandaşlar Garanti Bankası’nın sağladığı krediyi merak ediyor.

Covid-19 salgını ile birlikte, virüsle mücadele ve tedbir kapsamında getirilen kısıtlamalar ve uygulamalar adeta vatandaşların belini bükmüş durumda. Nakit ihtiyacı çeken vatandaşlar, uzun zamandır en uygun ihtiyaç kredisini veren bankaları araştırıyordu. Bu araştırma kapsamında Garanti Bankası’nın sağladığı imkanları görenler adeta aradığını buluyor, şok oluyor!

Garanti Bankası 100 bin TL’ye kadar sağladığı ihtiyaç kredisinin koşullarına gelin birlikte bakalım:

• İhtiyaç kredisi faiz oranı 36 ay vade ile 150 bin TL için yüzde 1.84 olarak belirlenmiştir.

• 25.000 TL ve 36 ay vade imkanı için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.74 olarak belirlenmiştir.

• 36 ay vade ve 500 bin TL'ye kadar kredi çekmek isteyen vatandaşa faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlenmiştir.

• 36 ay vade ile 75 bin TL kredi çekmek isteyen vatandaşlara yüzde 1.54 kredi faiz oranı belirlenmiştir.

• 36 ay vade ile 100 bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlara kredi faiz oranı yüzde 1.49 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Kredi Notu

Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alabilmek için en önemli konulardan biri de kredi notu. Kredi kartı veya kredi kullanmaya başladığınız andan itibaren ödemelerinizin düzenli yapılıp yapılmadığını tespit eden ve buna göre sayısal bir değer ifade eden kredi notunun düşük olması başvurularınızın kabul edilme olasılığını düşürebiliyor.

Az riskli ve risk olmayan kredi notu grubunda bulunan kişiler kolaylıkla kredi alabiliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi seçenekleri kendi inisiyatifleri doğrultusunda kredi notu düşük olanlara da onay verebilir. Yine de garanti altına almak için kredi notunuzu yükselterek başvuru yapmanızda yarar var. Kredi puanlarına göre gruplar şöyle:

• 0 – 699 en riskli grup

• 700 – 1099 orta riskli grup

• 1100 – 1499 az riskli grup

• 1500 – 1699 iyi grup

• 1700 – 1900 çok iyi grup

Bu krediye 18 yaşından büyük, sicili temiz olan, belgelenebilir gelir belgesi gösterebilen ve kredi notu yeterli olan vatandaşlar başvuru yapabiliyor. Garanti Bankası, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor!

21 Kas 2020 - 18:57 - Ekonomi