Kırmızı Oda Dizisinin Alya’sı Öyle Bir Dönüş Yaptı Ki, Görenlerin Ağzı Açık Kaldı! Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu! “Bu Alya Olamaz!”

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi ve alaka ile izlenen dizi Kırmızı Oda’da öyle bir isim değişim yaşadı ki görenlerin ağzı açık kaldı. Ekranlara acılı hikayesi ile gelen ve son birkaç bölümdür kendisinde iyileşme gösteren Alya’nın değişimi ağızları açık bıraktı. Yayınlanan fragmanda Alya’nın ellerinde kıyafet torbalarının olması ve kuaföre doğru hızla girmesi seyirciyi mutlu eden detaylar arasında yerini alıyordu.

En sevilen diziler arasında yer alan Kırmızı Oda 12. Bölümüne ait yeni fragmanda diziye yeni kişilerin katıldığı ve Alya’nın değişime uğradığı gösterilmişti. Başarılı bir avukat olan Alya nasıl bir değişime uğrayacak merak ediliyor. Annesi ve babasının ailesi ile çocukluğu sırasında yaşadığı travmalardan sonra büyük bir yıkıma uğrayan Alya saçlarına kimsenin dokunmasına dayanamıyordu.

Saçlarına hiç önem vermeyen Alya’nın ise sırf Doktor Hanım istiyor diye küçük bir örgü modeli yapması ise seyircilerde büyük bir umut ışığı olmuştu. Sevilen oyuncu Melis Sözen’in başarıyla canlandırdığı Alya karakteri için milyonlarca kişi sosyal medyadan Melis Sözen’in Alya karakterini sadece oynamadığı aynı zamanda yaşadığı için tebrik etti.

Alya’nın Değişimi Nasıl Olacak!

Kırmızı Oda dizisinin 12. Bölümünde diziye yeni oyuncuların yer almasının yanında dikkatleri üzerine toplayan isim Alya oldu. Ellerindeki alışveriş torbaları ile kuaförün kapısından hızla içeri giren Alya seyirciyi çok şaşırttı. Bundan önceki bölümde ise Doktor Piraye Alya’nın yaşadığı yere ziyarete gitmişti ve böyle bir evde Alya’nın nasıl yaşadığına anlam verememişti.

Değişime kendisinden başlayan Alya’nın evini değiştirip değiştirmeyeceği ise merak edilen diğer bir detay oldu. Fragmanda değişim için harekete geçen Alya’yı gören izleyici ise sosyal medya hesaplarını kullanarak “Bu Alya olamaz!”, “Kuaföre hızla giren Alya mıydı, ben mi yanlış gördüm?” gibi yorumlarda bulundu. Alya’nın değişimine ise yeni bölümde yer verilecek. Nasıl bir değişim yaşayacağı ise en merak edilen diğer bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

20 Kas 2020 - 21:18 - Medya