Masterchef’te Mideleri Ağızlara Getiren Olay! Mehmet Şef Bile Görmedi! Seyircilerin Aklı Hayali Şaştı! “O Yemeği Nasıl Yediniz?”

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, akıl almaz bir skandala imza attı. Her defasında hijyen takıntısı nedeniyle yarışmacı eleyen MasterChef Türkiye yarışması, bu skandalı görmezden geldi. İşte detaylar...

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, akıl almaz bir skandala imza attı. Her defasında hijyen takıntısı nedeniyle yarışmacı eleyen MasterChef Türkiye yarışması, bu skandalı görmezden geldi. Bir sosyal medya fenomeninin yaptığı paylaşım ile ifşa olan o skandalın başrolündeki isim ise, herkesi şaşırttı! Peki, MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ne gibi bir skandal yaşandı? İşte, detaylar…

Dünyaca ünlü bir aşçılık yarışmasından TV8 ekranlarına uyarlanan MasterChef Türkiye yarışması, bu sezon 2021 yarışı ile ekranlara gelmeye başladı. Jüri üyeliklerini bir kaz daha ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği MasterChef Türkiye 2021 yarışması aldığı reytingler ile de ekranların en çok izlenen yarışma programı haline geldi. Bir süredir yarışlarından ziyade skandalları ile gündemlerden düşmeyen MasterChef Türkiye 2021 yarışması, akıl almaz bir skandalı adeta görmezden gelerek, sosyal medya kullanıcılarını deliye döndürdü!

Geçtiğimiz günlerde kılçık ve ip gibi hijyen hataları nedeniyle eleme potasına isimler gönderen MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında bu kez akıllara durgunluk verecek bir hijyen sorunu yaşandı. Jüri üyelerinin bilhassa her yarışta yarışmacıları uyardığı hijyen ile ilgili artık problem olmaması gerektiği düşünülürken, bu kez hiç yaşanmaması gereken bir şey yaşandı. Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin paylaşımı ile ifşa olan ve kısa sürede tüm sosyal medya platformlarını ikiye bölen o durum, nasıl olur da müdahale edilmez sorularını da beraberinde getirdi. Öte yandan MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında yaşanan hijyen skandalının başrolündeki isim herkesi şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde farklı bir format ile yarışan MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında takımlar yarışa bir kişi başlayarak, her düdükte bir kişi daha ekleme hakkına sahip oldu. Bu esnada yarışmanın fenomen isimlerinden biri olan Tahsin Küçük, yukarıda otururken, düdüğün çalması ile aşağıya koşmaya başladı. Bu esnada her yere değe değe aşağıya inen MasterChef Türkiye yarışmacısı Tahsin Küçük, elini yıkamadan hamur açmaya başladı. O anları Ata Benli’nin ifşa etmesinin ardından tartışmaya başlayan sosyal medya kullanıcıları pek çok yarışmacıya hijyen noktasında müdahale edilirken, Tahsin Küçük’e neden müdahale edilmediğini sorguladı.

30 Eki 2021 - 17:09 - Masterchef 2022