Masterchef Dilara Zırıl Zırıl Ağladı! Yarışmada Büyük Rezillik Yaşadı, Utancından Şeflerin Önüne Bile Çıkamadı! Mehmet Şef’le Akraba Deniyordu…

Masterchef Dilara stüdyoda yaşadığı o olay sonrasında resmen zırıl zırıl ağladı! Mehmet Şefle akraba olduğu konuşulan Dilara Başaran, şoke etti!

Büyütmek için resme tıklayın

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Masterchef’te Dilara zırıl zırıl ağladı! Yarışmada büyük rezillik yaşayan Dilara Başaran, utancından şeflerin önüne yemeğini bile çıkaramadı. Kısa bir süre önce Mehmet Şefle akraba oldukları konuşulan Dilara Başaran’a torpil yapıldığı da sık sık dile getirilmişti. Peki, şimdi neler oluyor?

Acun Medya tarafından ekranlara gelen başarılı yarışmanın her bölümü bir öncekinden daha heyecanlı geçiyordu. Sevilerek izlenen Masterchef yarışmasının dün akşam ekranlara gelen son bölümünde ise Dilara’nın başına gelen ağızların açık kalmasına neden oldu! Düzce’de yemek yapan başarılı takımlardan Mavi takım ise kazanan taraf olmuştu. Kırmızı takım ise dokunulmazlık oynamak için tezgah başına geçtiler. Bireysel dokunulmazlığı almak için çaba veren isimlerden biriside kuşkusuz Dilara olmuştu. Peki, Dilara’nın başına neler geldi.

Sunuma dakikalar kala yemeğini yere düşüren Dilara Başaran’ın tüm çabası boşa gitti! Sinirden zırıl zırıl ağlamaya başlayan Dilara Başaran, dengeleri değiştirtirdi. Somer Şef, Dilara’nın ağlamasına karşılık olarak ise “Hepimizin başına geliyor bu. Sende elinden geleni yaptın ama olmadı. Şu gözyaşların herkese her şeyi anlatıyor. Elinden geleni yaptın. Tebrik ederim seni” yorumunda bulundu. Mehmet Şef ise “Toparlamaya zamanın olmadı ama bu bir şef talihsizliğidir” sözlerini dile getirdi. Dilara Başaran ise şeflere şok bir açıklamada bulundu!

Yemeğini yapamayan Dilara Başaran, “Şefim ben bu tabağı servis etmek istemiyorum. Bana yakışan bir tabak değil” yorumunda bulundu ve tabağını şeflerin önüne çıkartmadı. Birçok kişi ise Dilara Başaran’ın tabağını bilerek yere düşürdüğünü dile getirdi. Ağızların açık kalmasına neden olan yorumlar arka arkaya gelirken; Dilara Başaran’ın sevenleri ise çok üzüldü.

Masterchef Dilara’nın kısa bir süre önce Mehmet Şefle uzaktan akraba olduğu iddia edilmişti. Dengeleri değiştiren bu iddianın ardından birçok kişi Mehmet Şefin Dilara Başaran’a torpil geçtiklerini dile getirmişti. Sizler Masterchef Dilara’nın başına gelen bu olay ve iddialar hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

17 Ara 2021 - 18:29 - Dizi Haberleri